۸۴ کتاب دفاع مقدس در استان کرمان رونمایی می‌شود

گروه استان‌ها- مدیرکل بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس استان کرمان از رونمایی از ۸۴ کتاب در هفته دفاع مقدس در استان خبر داد و گفت: از این تعداد ۲۰ کتاب صوتی است. – اخبار استانها – به گزارش فت فتو از کرمان، سرهنگ محمود مهدوی‌فرد صبح امروز در دیدار اعضای ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس […]

گروه استان‌ها- مدیرکل بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس استان کرمان از رونمایی از ۸۴ کتاب در هفته دفاع مقدس در استان خبر داد و گفت: از این تعداد ۲۰ کتاب صوتی است.

– اخبار استانها –

به گزارش فت فتو از کرمان، سرهنگ محمود مهدوی‌فرد صبح امروز در دیدار اعضای ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس استان کرمان با حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی‌سلیمانی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان به‌مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس اظهار داشت: امسال چهل و یکمین سالگرد دفاع مقدس با شعار “ما مقتدریم” برگزار می‌شود.

وی از برگزاری ۳۰۰ برنامه در هفته دفاع مقدس در سطح استان کرمان خبر داد و گفت: این برنامه‌ها از روز سه‌شنبه سی‌ام شهریورماه تا چهارشنبه چهارم مهرماه اجرایی می‌شود.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمان بیان کرد: رئیس جمهور در ویژه برنامه‌ای به مناسبت هفته دفاع مقدس سخنرانی می‌کند که به‌صورت ویدئوکنفرانسی در استان نیز پخش خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه در شش ماهه نخست امسال ۶۴ کتاب دفاع مقدس در استان تولید شده است که بعد از سخنرانی رئیس جمهور از این کتاب‌ها رونمایی می‌شود گفت: ۲۰ کتاب صوتی نیز تهیه و در هفته دفاع مقدس رونمایی می‌شود.

فرمانده سپاه استان کرمان: اتفاقات بزرگی در کشور در حال رقم خوردن است/اجازه دهید دولت با طمأنینه و آرامش تصمیم بگیرد
بیش از ۳۰۰ برنامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس در استان کرمان برگزار می‌شود
برنامه‌های سپاه استان کرمان در هفته دفاع مقدس اعلام شد

مهدوی‌فرد با عنوان اینکه ۱۰ تابلو نقاشی از شهید سلیمانی نیز آماده شده که در همین هفته رونمایی می‌شود افزود: در این هفته از ۶۰۰ رزمنده و پیشکسوت دوران دفاع مقدس استان کرمان به‌صورت نمادین تجلیل می‌شود.

وی با بیان اینکه استان کرمان جزو ۱۰ استانی است که تولید کتاب با موضوع دفاع مقدس را دارد گفت: تلاش می‌شود کارهای با کیفیتی در آینده آماده شود.

انتهای پیام/۵۱۱/ح
۸۴ کتاب دفاع مقدس در استان کرمان رونمایی می‌شود

منبع:تسنــیم
? ۸۴ کتاب دفاع مقدس در استان کرمان رونمایی می‌شود