300 بسته کمک مؤمنانه در حاشیه شهر کرمان توزیع شد

گروه استان‌ها – ۳۰۰ بسته معیشتی کمک مؤمنانه بسیج حضرت امیرالمومنین(ع) در بین نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا در حاشیه شهر کرمان توزیع شد. – اخبار استانها – به گزارش فت فتو از کرمان ، آئین توزیع 300 بسته معیشتی رزمایش کمک مؤمنانه ناحیه مقاومت بسیج حضرت امیرالمومنین (ع) به ارزش 180 میلیون تومان […]

گروه استان‌ها – ۳۰۰ بسته معیشتی کمک مؤمنانه بسیج حضرت امیرالمومنین(ع) در بین نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا در حاشیه شهر کرمان توزیع شد.

– اخبار استانها –

به گزارش فت فتو از کرمان ، آئین توزیع 300 بسته معیشتی رزمایش کمک مؤمنانه ناحیه مقاومت بسیج حضرت امیرالمومنین (ع) به ارزش 180 میلیون تومان در بین نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا در حاشیه شهر کرمان آغاز شد.

در حاشیه این آیین سرهنگ حمیدرضا حسینخانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حضرت امیرالمؤمنین (ع) شهرستان کرمان با بیان اینکه در بحث مواسات و کمک‌های مؤمنانه کارهای خوبی در ناحیه مقاومت بسیج حضرت امیرالمؤمنین (ع) شهرستان کرمان برگزار شده است اظهار داشت: تا کنون توزیع بیش از 60 هزار بسته کمک‌های مؤمنانه در بین آسیب دیدگان از کرونا و نیازمندان داشتیم.

وی با اشاره به اینکه از ابتدای ماه محرم و در راستای ابلاغ حضرت آقا برای کمک به کادر پزشکی و درمان به این حوزه نیز ورود کردیم افزود: تاکنون کارهای خوبی در قالب تیم‌های مراقبتی، نظارتی و حمایتی انجام شده و همکاری خوبی با کادر بهداشت و درمان شهرستان کرمان داشتیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حضرت امیرالمؤمنین (ع) شهرستان کرمان با بیان اینکه از ابتدای ماه محرم پایگاه‌ها و حوزه‌های مقاومت بسیج حضرت امیرالمؤمنین (ع) شهرستان کرمان توزیع بیش از 2 هزار بسته، به ارزش هر بسته 600 هزار تومان را داشتیم گفت: توزیع بیش از 3 هزار پرس غذای نیز در بین اقشار کم درآمد و آسیب دیده از کرونا انجام شده است.

فرمانده سپاه ثارالله: توزیع 7میلیارد و 700میلیون تومان کمک مؤمنانه در کرمان آغاز شد
1500 بسته کمک مؤمنانه بسیج حضرت امیرالمومنین (ع) کرمان توزیع شد + تصاویر
20000 بسته کمک مؤمنانه قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) در استان کرمان توزیع می‌شود + تصاویر

وی با بیان اینکه در رزمایش امروز ناحیه مقاومت بسیج حضرت امیرالمؤمنین (ع) شهرستان کرمان، مسجد جامع، اوقاف و امورخیریه و پایگاه مقاومت شهید همت همکاری داشتند افزود: امروز 300 بسته کمک مؤمنانه در بین نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا در مناطق حاشیه‌ای شهر کرمان توزیع می‌شود.

وی با بیان اینکه هر بسته شامل اقلامی چون حبوبات، برنج، روغن، قند و چای به ارزش 600 هزار تومان است گفت: در مجموع ارزش ریالی بسته‌های امروز 180 میلیون تومان است.

انتهای پیام/511/ی
300 بسته کمک مؤمنانه در حاشیه شهر کرمان توزیع شد

منبع:تسنــیم
? 300 بسته کمک مؤمنانه در حاشیه شهر کرمان توزیع شد