2 میلیارد تجهیزات برق‌رسانی سرقتی کشف شد

فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به بازدید و بازرسی از 35 کارگاه‌های ضایعاتی شهر کرمان گفت که در این طرح دو روزه، انواع لوازم سرقتی که بیشتر سیم و دیگر تجهیزات برق‌رسانی بود، کشف شد. به گزارش فت فتو؛ سردار عبدالرضا ناظری اظهار کرد: «در پایان طرح دو روزه‌ی بازرسی از کارگاه‌های ضایعاتی شهر […]

فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به بازدید و بازرسی از 35 کارگاه‌های ضایعاتی شهر کرمان گفت که در این طرح دو روزه، انواع لوازم سرقتی که بیشتر سیم و دیگر تجهیزات برق‌رسانی بود، کشف شد.

به گزارش فت فتو؛ سردار عبدالرضا ناظری اظهار کرد: «در پایان طرح دو روزه‌ی بازرسی از کارگاه‌های ضایعاتی شهر کرمان، به اتفاق فرماندار و رئیس شرکت توزیع برق شمال استان، از دستاوردهای این طرح در کلانتری 20 بازید داشتیم تا شاهد نتایج ارزنده‌ی همکاری و هم‌افزایی پلیس و این عزیزان در اجرای طرح باشیم».

وی افزود: «طی این طرح، تیم‌هایی از پلیس شهرستان کرمان با هماهنگی مقامات قضایی از بیش از ۳۵ کارگاه ضایعاتی بازدید و مقادیر زیادی اموال مسروقه و بیشتر سیم، کابل و دیگر تجهیزات برق‌رسانی که توسط سارقان به سرقت رفته و به افراد مالخر در برخی از این کارگاه‌ها فروخته شده بود را کشف کردند».

فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به شناسایی و دستگیری 69 سارق و 35 مالخر در این طرح، ادامه داد: «ارزش اقلام کشف شده بیش از دو میلیارد ریال بوده که پیگیری پرونده‌ی افراد مالخر و دیگر کسانی که با سارقان در انجام سرقت‌ها یا خریداری اموال مسروقه مشارکت داشته‌اند، و همچنین بازدید سرزده از تمام کارگاه‌های ضایعاتی سطح استان ادامه دارد».

وی تاکید کرد: «لازم است کارگاه‌های ضایعاتی در نحوه‌ی عملکرد ساماندهی بهتری بشوند و مسئولان مربوطه نیز نظارت‌های لازم بر نحوه و نوع خرید و فروش‌های این واحدها را افزایش دهند».
2 میلیارد تجهیزات برق‌رسانی سرقتی کشف شد

منبع:بــرنا
?
2 میلیارد تجهیزات برق‌رسانی سرقتی کشف شد