۱۲ پروژه آموزشی در شهر کرمان در حال ساخت است

فت فتو/کرمان مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: بیش از ۱۲ پروژه آموزشی در شهر کرمان در حال ساخت است که با افتتاح این پروژه ها مشکل فضای آموزشی در شهر کرمان تا حدودی حل خواهد شد. رضا رضایی در نشست با اعضای شورای اسلامی شهرستان کرمان به آغاز عملیات ساخت ۴۵ مدرسه توسط […]

فت فتو/کرمان مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: بیش از ۱۲ پروژه آموزشی در شهر کرمان در حال ساخت است که با افتتاح این پروژه ها مشکل فضای آموزشی در شهر کرمان تا حدودی حل خواهد شد.

رضا رضایی در نشست با اعضای شورای اسلامی شهرستان کرمان به آغاز عملیات ساخت ۴۵ مدرسه توسط خیرین در استان اظهار کرد: نهضت مدرسه سازی در استان به همت خیرین شکل گرفته و هر هفته در استان مراسم کلنگ زنی یا افتتاح یک پروژه آموزشی را داریم.

وی با بیان اینکه خوشبختانه تعامل موثری بین آموزش و پرورش، مردم و نهاد های دولتی و غیردولتی وجود دارد، گفت: در شرایط کنونی آموزش و پرورش استان بر ریل موفقیت قرار گرفته و موفقیت های بی نظیر دانش آموزان کرمانی در عرصه ملی گواهی مشهود بر تحقق این مهم است.

رضایی به کسب رتبه نخست دانش آموزان استان در ۲۴ جشنواره جوان خوارزمی اشاره و بیان کرد: جهش قابل توجه راهیابی ۱۳  دانش آموز کرمانی به المپیادهای علمی کشور در جلسات مختلف توسط وزیر آموزش و پرورش  مورد تقدیر قرار گرفته است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان از راه اندازی بیش از ۸۰ پایگاه مطالعاتی ویژه دانش آموزان کنکوری و متوسطه در سطح استان خبر داد و خواستار همکاری بنگاه های اقتصادی و معادن استان جهت حمایت از دانش آموزان مناطق مختلف در زمینه تهیه کتب درسی و برگزاری کارگاه های آموزشی و مشاوره ای شد.

وی با اشاره به کمبود فضای آموزشی در سطح استان به ویژه شهر کرمان گفت: بیش از ۱۲ پروژه آموزشی در شهر کرمان در حال ساخت است که با افتتاح این پروژه ها مشکل فضای آموزشی در شهر کرمان تا حدودی حل خواهد شد.

وی به نقش موثر شورای اسلامی شهر و روستا در شناسایی افراد لازم التعلیم و بازمانده از تحصیل اشاره کرد و گفت: وضعیت تحصیلی دانش آموزان استان منطقه به منطقه، مدرسه به مدرسه و فرد به فرد پیگیری می شود.

انتهای پیام
۱۲ پروژه آموزشی در شهر کرمان در حال ساخت است

منبع: ایـسنا
? ۱۲ پروژه آموزشی در شهر کرمان در حال ساخت است