۹ دی روز بصیرت و میثاق با ولایت و فصل درخشش مردم در تقویم انقلاب اسلامی است

فت فتو/کرمان نماینده مردم شهرستان های بم نرماشیر فهرج وریگان گفت: ۹ دی روز بصیرت و میثاق با ولایت و فصل درخشش مردم در تقویم انقلاب اسلامی است همچنین نماد عزت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و ارزش های اسلامی ایستادگی کردند و فریاد زدند اگر دشمن […]

فت فتو/کرمان نماینده مردم شهرستان های بم نرماشیر فهرج وریگان گفت: ۹ دی روز بصیرت و میثاق با ولایت و فصل درخشش مردم در تقویم انقلاب اسلامی است همچنین نماد عزت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و ارزش های اسلامی ایستادگی کردند و فریاد زدند اگر دشمن بخواهد در مقابل دین ما بایستد با تمام قدرت در مقابل دنیای آن ها می ایستیم.

حجت الاسلام موسی غضنفرابادی روز پنج شنبه در مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی ماه در مسجدجامع بم بیان کرد: نقش بصیرتی مردم در ۹ دی زمانی مشخص می شود که ما گستردگی و پیچیدگی فتنه را بدانیم زیرا این فتنه ابعاد بسیار ظریف و دقیقی دارد.

غضنفرابادی اظهار کرد: فتنه در بستر انتخابات طراحی شد و نقشه‌ای از پیش طراحی شده بود که فرمول آن باید در ایران پیاده می شد این فرمول تحت عنوان انقلاب رنگین در برخی از کشورها پیاده شده و نتیجه داده بود.

وی به انقلاب های مختلف اشاره کرد وافزود: از جمله انقلاب هاگل رز در گرجستان یا انقلاب نارنجی در اوکراین همچنین انقلاب گل لاله در قرقیزستان تمام این انقلاب ها تحت فرمول خاص و در بستر انتخابات پیاده شده بودند که پشت ماجرای این همه انقلاب ها  آمریکا قرار داشت.

نماینده مردم در مجلس خاطرنشان کرد:در ایران هم باید این فرمول در بستر انتخابات انجام می شد البته این فرمول مربوط به روز انتخابات یا چندماه قبل انتخابات نبود طراحی پیچیده و دقیق علمی و کارشناسی شده ای بود.

به گفته وی فرمول انقلاب های رنگی در بستر انتخابات گذاشته می شود چون مردم در این زمان احساساتشان بالا می رود بنابراین بهترین زمان انتخابات است.

نماینده مردم شهرستان های بم نرماشیر فهرج وریگان گفت: ۹ دی جشن بلوغ فکری و شخصیتی انقلاب اسلامی ایران بود و یک پیروزی بزرگ در مقابل یک فتنه بزرگ بود.

نماینده مردم شهرستان های شرقی در مجلس اضافه بیان کرد : هر چه جامعه، حکومت و مردم مدبرانه آرامش نشان می دادند تا مردم متوجه این جریان پیچیده فتنه انگیز بشوند که خیلی از افراد هم متوجه شدند و فاصله گرفتند اما برخی علی رغم تاکید مقام معظم رهبری که شما راه خود را از فتنه گران جدا کنید این کار را نکردند و گفتند ما همه با هم هستیم و شعارهای توهین امیز مطرح می‌شد.

رییس کمیسیون قضایی مجلس اظهارداشت: دشمن دست از فتنه برنمی دارد و اینکه فکر کنیم فتنه ای در سال ۸۸ بوده و تمام شد خیر، زیرا فتنه ادامه دارد و دشمن دنبال انتقام است زیرا ملت ایران با انقلاب اسلامی استکبار جهانی را تحقیر کرد.

وی با اشاره به صحبت های شهید سلیمانی که فرموده بود شما ما را تهدید می کنید، من یک تنه حریف شما هستم سپاه قدس یک تنه حریف شما است آقای ترامپ قمارباز گفت: حرفی که حاج قاسم می زند نماد یک ملت قهرمان  بزرگ و شجاع است.

نماینده شهرستان های شرقی گفت: باید مراقب فتنه ها باشیم زیرا فتنه تمام شدنی نیست و امروزه جنگ رسانه به عنوان یک جنگ نرم که ابزار آن در تمام خانه های ما حضور دارد بزرگترین خطر فتنه است.

وی تصریح کرد: طلاق ها و روابط نامشروعی که دشمن القا می کند باید مواظبت کنیم زیرا فضای مجازی بستر مناسبی برای تاخت و تاز دشمن و برای از بین بردن نسل است که متاسفانه در فضای مجازی دوستان انقلاب هم فریب می خورند.

وی عنوان کرد: وای به حال ما اگر درتشخیص حقیقت ناتوان شویم یا خدای ناکرده براساس مشکلات زندگی دست از دین و قرآن و شریعت برداریم.

دشمن کار عمده ای که در فضای مجازی انجام می دهد تحریف واقعیات است

غضنفرآبادی گفت: دشمن کار عمده ای که در فضای مجازی انجام می دهد تحریف واقعیات است و مسایل سیاسی را هم تحریف می کند همین دشمن بود که در زمان فتنه یکی از شعار فتنه گران این بود که نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران، این شعار، شعار فریب و تحریف است زیرا اگر جلوی دشمن را در سوریه و لبنان نگریم باید خانه به خانه دشمن را تعقیب کنیم.

وی اظهارداشت: دشمن دنبال ایجاد ناامیدی در مردم بوده اینکه کشور به بن بست رسیده است همچنین بدبین کردن مردم نسبت به یکدیگر و مسئولین نسبت به دستگاه ها و بزرگ نشان دادن مشکلات اقتصادی و نادیده گرفتن انبوه خدماتی که در این مملکت انجام شده است.

وی با اشاره به فرموده مقام معظم رهبری در خصوص تحریمها یاد آور شد: اگر جریان تحریف شکست بخورد جریان تحریم هم شکست خواهد خورد زیرا یکی از موضوعاتی که تحریف می شود راه حل مشکل را بیرون از کشور نشان می دهند درصورتی که راه حل در درون کشور است.

حجت الاسلام موسی غضنفرآبادی ادامه داد: اگر منافقان، جاسوسان و نفوذیان را از دستگاه های جامعه پاک کنیم بخش عظیمی از مشکلات کشور حل می شود زیرا جاسوس و نفوذی کشور را به زمین زده است.

انتهای پیام 
۹ دی روز بصیرت و میثاق با ولایت و فصل درخشش مردم در تقویم انقلاب اسلامی است

منبع: ایـسنا
? ۹ دی روز بصیرت و میثاق با ولایت و فصل درخشش مردم در تقویم انقلاب اسلامی است