۸ هزار نفر از مددجویان بهزیستی رفسنجان بیمه سلامت هستند

رییس بهزیستی شهرستان رفسنجان گفت:۸ هزارو ۵۰۰ نفر از مددجویان تحت پوشش بهزیستی رفسنجان از خدمات بیمه سلامت استفاده می‌کنند. به گزارش خبرنگار . فت فتو از کرمان، عباس بلندی رییس بهزیستی شهرستان رفسنجان با حضور در اداره بیمه سلامت این شهرستان ضمن دیدار با رییس وپرسنل این اداره در ایجاد فضای مناسب برای استفاده افراد دارای معلولیت […]

رییس بهزیستی شهرستان رفسنجان گفت:۸ هزارو ۵۰۰ نفر از مددجویان تحت پوشش بهزیستی رفسنجان از خدمات بیمه سلامت استفاده می‌کنند.

به گزارش خبرنگار . فت فتو از کرمان، عباس بلندی رییس بهزیستی شهرستان رفسنجان با حضور در اداره بیمه سلامت این شهرستان ضمن دیدار با رییس وپرسنل این اداره در ایجاد فضای مناسب برای استفاده افراد دارای معلولیت از خدمات بیمه سلامت تقدیر وتشکر کرد.

او بابیان اینکه مناسب سازی در رفسنجان روند خوبی را طی می‌کندافزود: سایر دستگاه‌های اجرایی وخدماتی در سطح شهرستان نیز با تکمیل اقدامات وبه سازی‌های خود شرایط مطلوب را برای استفاده هرچه بهتر افراد دارای محدودیت ومعلولیت از امکانات وخدمات را به بهترین نحو ممکن فراهم آورند.

 محسن بیجامی، رئیس اداره بیمه سلامت شهرستان رفسنجان  نیز گفت: بیش از ۱۴۵ هزار نفر در شهرستان رفسنجان تحت پوشش بیمه سلامت هستند که از این تعداد ۸ هزار و ۵۰۰ نفر از مددجویان تحت پوشش بهزیستی و جانبازان بنیاد شهید و امور ایثارگران هستند که به نوعی دارای محدودیت بوده و از بیمه سلامت خدمات دریافت می‌کنند.

او افزود: با نظارت رحیمی، کارشناس اداره بهزیستی موارد و ضوابط مناسب سازی محیط اداره بیمه سلامت را برای ارائه خدمات فراهم کردیم که از جمله این اقدامات می‌توان به ایجاد رمپ، اصلاح ورودی، هم صاف کردن محل تردد معلولان و دیگر مناسب سازی‌ها لازم اشاره کرد.

بیجامی تصریح کرد: نخستین پارکینگ ویژه معلولان در شهرستان، در جلوی اداره بیمه سلامت راه اندازی شده تا معلولان و جانبازان بتوانند به راحتی و بدون دغدغه وسیله نقلیه خود را پارک کنند و از این خدمت بهره‌مند شود.

او افزود: بیش از ۹۰ درصد از افراد دارای معلولیت تحت حمایت بهزیستی و بیش از ۹۰ درصد از جانبازان بنیاد شهید و امور ایثارگران تحت پوشش بیمه سلامت رفسنجان هستند.
انتهای پیام/ح
۸ هزار نفر از مددجویان بهزیستی رفسنجان بیمه سلامت هستند

منبع:باشــگاه خبرنگاران
? ۸ هزار نفر از مددجویان بهزیستی رفسنجان بیمه سلامت هستند