۷ فروشگاه متخلف عرضه لوازم و سموم کشاورزی در عنبرآباد پلمب شد

فت فتو/کرمان مدیر جهادکشاورزی شهرستان عنبرآباد گفت: ۷ فروشگاه متخلف عرضه لوازم و سموم کشاورزی در این شهرستان با دستور قضایی پلمب شد.

“محسن طاهری” در گفت و گو با فت فتو با اشاره به آغاز سال زراعی جدید و توصیه به کشاورزان اظهار کرد: ساماندهی فروشگاه های کشاورزی با توجه به اینکه با سلامت مردم و جامعه مرتبط است، در اولویت کاری جهاد کشاورزی قرار دارد.

وی از بازدید کارگروه پایش مواد کودی و سموم کشاورزی با محوریت جهاد کشاورزی از فروشگاه های سطح شهرستان عنبرآباد خبر داد و افزود: به طور مستمر از فروشگاه های عرضه سموم و کودهای کشاورزی بازدید و با متخلفین برخورد قانونی لازم به عمل می آید .

طاهری هدف از این بازرسی ها را  در خصوص دارا بودن پروانه فعالیت، مجوز فروش، نصب اتیکت قیمت و همچنین بررسی سموم قاچاق، تاریخ گذشته و تقلبی و حضور دائم کارشناس فنی در فروشگاه ها عنوان کرد و گفت: در صورت عدم رعایت هر یک از موارد مربوطه پس از اخطار کتبی،  فروشگاه پلمپ خواهد شد .

مدیر جهاد کشاورزی عنبرآباد با تقدیر از همراهی دستگاه قضایی در برخورد با متخلفان عرضه نهاده های کشاورزی افزود : در حوزه شهرستان عنبرآباد ۴۵ فروشگاه کشاورزی فعال است که تعداد هفت واحد از این فروشگاه ها به دلیل عدم رعایت برخی از موارد پلمب شدند.

انتهای پیام
۷ فروشگاه متخلف عرضه لوازم و سموم کشاورزی در عنبرآباد پلمب شد

منبع:ایـسنا
💬 ۷ فروشگاه متخلف عرضه لوازم و سموم کشاورزی در عنبرآباد پلمب شد