۷۶ عنوان کتاب دفاع مقدس و ۵ مستند شهدای کرمان رونمایی شد

فت فتو/کرمان در نخستین روز از هفته دفاع مقدس ۷۶ عنوان کتاب دفاع مقدس و پنج مستند شهدای کرمان رونمای شد. به گزارش فت فتو، آیین تجلیل و تکریم پیشکسوتان دفاع مقدس و مقاومت همزمان با سراسر کشور در کرمان و با حضور استاندار، فرمانده سپاه، مدیران کل بنیاد شهید و بنیاد حفظ اثار و […]

فت فتو/کرمان در نخستین روز از هفته دفاع مقدس ۷۶ عنوان کتاب دفاع مقدس و پنج مستند شهدای کرمان رونمای شد.

به گزارش فت فتو، آیین تجلیل و تکریم پیشکسوتان دفاع مقدس و مقاومت همزمان با سراسر کشور در کرمان و با حضور استاندار، فرمانده سپاه، مدیران کل بنیاد شهید و بنیاد حفظ اثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، فرماندهان نظامی و انتظامی و جمعی از پیشکسوتان و خانواده های معظم شهدا، برگزار شد.

در حاشیه این مراسم که در ارتباط ویدئوکنفرانس با حضور رئیس جمهور برگزار شد، ضمن تجلیل از مقام شامخ شهدا، رزمندگان و پیشکسوتان عرصه دفاع مقدس و مقاومت، از ۷۶ عنوان کتاب دفاع مقدس، شش موشن گرافی، پنج مستند شهدای کرمان، ۲۴ اینفوگرافی عملیات لشکر ۴۱ ثارالله و ۲۰ عنوان کتاب صوتی رونمایی شد.

بنابراین گزارش، در این مراسم از مجموعه تصویرسازی “نوجوان مرد” که اقتباسی از خاطرات نوجوانی و جوانی خودنوشت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی تحت عنوان “از چیزی نمیترسیدم” است، رونمایی شد.

به گزارش فت فتو، در پایان این مراسم از مادر شهیدان سیدمصطفی و سیدمجتبی میرکمالی و خانواده شهید خسروی نیز تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام
۷۶ عنوان کتاب دفاع مقدس و ۵ مستند شهدای کرمان رونمایی شد

منبع:ایـسنا
? ۷۶ عنوان کتاب دفاع مقدس و ۵ مستند شهدای کرمان رونمایی شد