۷۵ دستگاه خودرو به دلیل ایجاد مزاحمت برای شهروندان کرمانی توقیف شد

کرمان – فت فتو- فرمانده انتظامی شهرستان کرمان گفت: طی اجرای طرح اخیر ارتقا امنیت اجتماعی و بنا به درخواست و گزارشات مردمی، ۷۵ دستگاه خودرو به دلیل انجام حرکات نمایشی و سلب آسایش مردم توقیف شدند. به گزارش روز سه شنبه فت فتو و به پایگاه خبری پلیس کرمان، سرهنگ مهدی پورامینائی افزود: با توجه […]

کرمان – فت فتو- فرمانده انتظامی شهرستان کرمان گفت: طی اجرای طرح اخیر ارتقا امنیت اجتماعی و بنا به درخواست و گزارشات مردمی، ۷۵ دستگاه خودرو به دلیل انجام حرکات نمایشی و سلب آسایش مردم توقیف شدند.

به گزارش روز سه شنبه فت فتو و به پایگاه خبری پلیس کرمان، سرهنگ مهدی پورامینائی افزود: با توجه به اعلام نارضایتی های گسترده از سوی شهروندان در خصوص رانندگی مخاطره آمیز برخی خودروها در محورهای درون و برون شهری، توقیف این خودروها در دستور کار پلیس شهر کرمان قرار گرفت.

وی تصریح کرد: در همین رابطه و در اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی ماموران انتظامی شهرستان کرمان تعداد ۷۵ دستگاه خودرو که با سرعت غیرمجاز اقدام به حرکات نمایشی و مخاطره آمیز می کردند را با هماهنگی قضائی توقیف و روانه پارکینگ کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان با اشاره به استمرار این طرح گفت: پلیس با خودروهایی که به رعایت قانون توجه ندارند و سرعت مجاز را رعایت نمی کنند و همچنین حادثه ساز هستند برخورد قاطع و جدی خواهد داشت.
۷۵ دستگاه خودرو به دلیل ایجاد مزاحمت برای شهروندان کرمانی توقیف شد

منبع:ایرنـا
? ۷۵ دستگاه خودرو به دلیل ایجاد مزاحمت برای شهروندان کرمانی توقیف شد