۷۰۰ هزار مسکن روستایی در کشور بهسازی شده است

نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: تاکنون ۷۰۰ هزار واحد مسکونی روستایی در سطح کشور توسط بنیاد مسکن بهسازی شده است. به گزارش فت فتو در کرمان، حجت الاسلام حسین روحانی نژاد در دیدار با استاندار کرمان اظهار کرد: یکی از وظایف بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، ساخت مسکن برای محرومان است. وی […]

نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: تاکنون ۷۰۰ هزار واحد مسکونی روستایی در سطح کشور توسط بنیاد مسکن بهسازی شده است.

به گزارش فت فتو در کرمان، حجت الاسلام حسین روحانی نژاد در دیدار با استاندار کرمان اظهار کرد: یکی از وظایف بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، ساخت مسکن برای محرومان است.

وی از ساماندهی ۲ میلیون مسکن روستایی در کشور خبر داد و افزود: تاکنون ۷۰۰ هزار واحد مسکونی روستایی در سطح کشور توسط بنیاد مسکن بهسازی شده است.

حجت الاسلام روحانی نژاد بیان کرد: چنانچه سالانه ۲۰۰ هزار واحد مسکونی روستایی مقاوم سازی شود می‌توان گفت که ظرف ۱۰ سال آینده تمامی روستاهای کشور در برابر زلزله مقاوم می‌شوند.

وی ساماندهی حاشیه‌های شهر و بافت‌های فرسوده را یکی از وظایف جدید این بنیاد ذکر کرد و افزود: در دولت تدبیر و امید ساخت ۱۰۰ هزار واحد مسکونی برای محرومان تصویب شد که از این تعداد ۱۰ هزار واحد مربوط به استان کرمان است.منبع:رســا
? ۷۰۰ هزار مسکن روستایی در کشور بهسازی شده است