۶ طرح در شهرستان رابر افتتاح شد

در سفر محمد صادق بصیری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی به رابر ۶ طرح عمرانی، کشاورزی و بهداشتی افتتاح شد. به گزارش فت فتو؛ عصر امروز در سفر محمد صادق بصیری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری به رابر در بخش عمرانی طرح بهسازی، لکه گیری وروکش آسفالت محور رابر_ بافت به طول ۱۶کیلومتر با […]

در سفر محمد صادق بصیری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی به رابر ۶ طرح عمرانی، کشاورزی و بهداشتی افتتاح شد.

به گزارش فت فتو؛ عصر امروز در سفر محمد صادق بصیری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری به رابر در بخش عمرانی طرح بهسازی، لکه گیری وروکش آسفالت محور رابر_ بافت به طول ۱۶کیلومتر با اعتباری بالغ بر ۶۰میلیارد ریال، اجرای طرح هادی روستای سرغشک بااعتباری بالغ بر ۴۴۵۰میلیون ریال، اصلاح شبکه برق دهستان سیه بنوئیه با اعتباری بالغ بر ۴۰۰۰میلیون ریال افتتاح و کلنگ جایگاه پمپ بنزین بااعتباری بالغ بر ۴۰میلیارد ریال توسط بخش خصوصی در شهرستان رابر به زمین زده شد.

 
در بخش کشاورزی، تکمیل کانال بتنی انتقال آب کشاورزی روستای سرغشک بااعتباری بالغ بر ۵۲۰میلیون ریال به طول ۳۰۰متر به بهره‌برداری رسید.
 
و همچنین در بخش بهداشتی، خانه بهداشت روستای برف انبار بااعتباری بالغ بر ۳۵۰۰میلیون ریال افتتاح شد.
 
در ادامه سفر معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان و هیأت همراه با همراهی مسئولین شهرستان رابر با حضور در گلزار شهدای قنات ملک به مقام شامخ شهدای روستای قنات ملک و قرائت فاتحه بر مزار والدین سردار دلها ادای احترام کردند.
 
 
انتهای پیام /     
 
۶ طرح در شهرستان رابر افتتاح شد

منبع:آرمـان
? ۶ طرح در شهرستان رابر افتتاح شد