۶۰ دستگاه ماینر در یکی از روستاهای کرمان جمع آوری شد

فت فتو/کرمان جانشین فرمانده انتظامی استان کرمان از جمع آوری ۶۰ دستگاه ماینر غیرمجاز از یک سوله در یکی از روستاهای اطراف شهر کرمان خبر داد. سرهنگ”عبدالعلی روانبخش” امروز اول شهریورماه با اعلام این خبر اظهار کرد: در راستای شناسایی و برخورد با استفاده کنندگان غیرمجاز دستگاه‌های استخراج رمز ارز دیجیتال، ماموران پلیس امنیت عمومی […]

فت فتو/کرمان جانشین فرمانده انتظامی استان کرمان از جمع آوری ۶۰ دستگاه ماینر غیرمجاز از یک سوله در یکی از روستاهای اطراف شهر کرمان خبر داد.

سرهنگ”عبدالعلی روانبخش” امروز اول شهریورماه با اعلام این خبر اظهار کرد: در راستای شناسایی و برخورد با استفاده کنندگان غیرمجاز دستگاه‌های استخراج رمز ارز دیجیتال، ماموران پلیس امنیت عمومی استان با همکاری ماموران اداره برق از فعالیت یک نفر که با مقاصد سودجویانه اقدام به راه اندازی غیرقانونی تعدادی دستگاه‌ تولید ارز دیجیتال در یکی از روستاهای اطراف شهر کرمان کرده بود، مطلع شدند.

وی افزود: ماموران پس از هماهنگی با مقام قضائی در بازرسی از سوله مورد نظر ۶۰ دستگاه ماینر غیرمجاز را  کشف و جمع آوری کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان کرمان با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی ماینرهای کشف شده را بالغ بر ۱۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد کرده اند، خاطر نشان کرد: در این رابطه یک نفر دستگیر و تحویل مرجع قضائی شد.

انتهای پیام
۶۰ دستگاه ماینر در یکی از روستاهای کرمان جمع آوری شد

منبع:ایـسنا
? ۶۰ دستگاه ماینر در یکی از روستاهای کرمان جمع آوری شد