۵ بازیکن جدید در ترکیب بانوان سبزپوش سیرجانی

در ادامه فصل نقل و انتقالات، تیم فوتبال بانوان شهرداری سیرجان ۵ بازیکن جدید و ملی پوش را به خدمت گرفت. به گزارش خبرنگار . فت فتو از کرمان، فهیمه ارزانی (بازیکن سابق تیم)، فاطمه مخدومی (بازیکن ووچان کردستان)، فاطمه سرور زاده، زینب عباسلو و مریم سلیمان پور (۳ بازیکن تیم ملی جوانان) با حضور در باشگاه و مذاکره […]

در ادامه فصل نقل و انتقالات، تیم فوتبال بانوان شهرداری سیرجان ۵ بازیکن جدید و ملی پوش را به خدمت گرفت.

به گزارش خبرنگار . فت فتو از کرمان، فهیمه ارزانی (بازیکن سابق تیم)، فاطمه مخدومی (بازیکن ووچان کردستان)، فاطمه سرور زاده، زینب عباسلو و مریم سلیمان پور (۳ بازیکن تیم ملی جوانان) با حضور در باشگاه و مذاکره با مدیرعامل و کادرفنی، به تیم فوتبال بانوان شهرداری سیرجان پیوستند تا در چهاردهمین دوره لیگ برتر باشگاه‌های کشور و مسابقات جام باشگاه‌های آسیا با پیراهن سبزپوشان سیرجان به میدان بروند.

باشگاه شهرداری سیرجان پیش از این، قرارداد تمامی بازیکنان خود را تمدید کرده است.

تیم فوتبال بانوان شهرداری سیرجان به عنوان نخستین تیم در تاریخ فوتبال بانوان ایران، جواز حضور در بازی‌های آسیایی را کسب کرده است و هم اکنون تمرینات خود را زیر نظر مریم جهان نجاتی سرمربی این تیم برای شرکت در این مسابقات انجام می‌دهد.

مسابقات جام باشگاه‌های آسیا و چهاردهمین دوره بازی‌های لیگ برتر فوتبال بانوان کشور آبان ماه به میزبانی کشور اردن برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ب
۵ بازیکن جدید در ترکیب بانوان سبزپوش سیرجانی

منبع:باشــگاه خبرنگاران
? ۵ بازیکن جدید در ترکیب بانوان سبزپوش سیرجانی