۳ طرح در عنبرآباد کرمان افتتاح شد

کرمان – فت فتو – سه طرح شهری و زیست محیطی روز یکشنبه همزمان با هفته دولت با حضور سرپرست معاونت امور اقتصادی استاندار کرمان و سایر مسئولان در شهرستان عنبرآباد واقع در جنوب استان کرمان افتتاح شد. به گزارش فت فتو، این طرح ها شامل ساختمان اداره محیط زیست، سیستم پایش تصویری و ۴۷ […]

کرمان – فت فتو – سه طرح شهری و زیست محیطی روز یکشنبه همزمان با هفته دولت با حضور سرپرست معاونت امور اقتصادی استاندار کرمان و سایر مسئولان در شهرستان عنبرآباد واقع در جنوب استان کرمان افتتاح شد.

به گزارش فت فتو، این طرح ها شامل ساختمان اداره محیط زیست، سیستم پایش تصویری و ۴۷ هزار مترمربع آسفالت معابر شهری عنبرآباد بود که با مجموع اعتبار ۶۵ میلیارد ریال از محل اعتبارات دولت و شهرداری به بهره برداری رسید.

افتتاح ساختمان اداری محیط زیست 

ساختمان اداره حفاظت محیط زیست عنبرآباد امروز بهره برداری شد.

سرپرست معاونت امور اقتصادی استاندار کرمان در آیین افتتاح این ساختمان با بیان اینکه عنبرآباد گونه های اقلیمی زیادی دارد، بر همکاری بیشتر با فعالیت های اقتصادی در چهارچوب قوانین از جمله مقررات زیست محیطی تاکید کرد.

حسین مهرابی افزود: امیدواریم هر چه زودتر به استانداردهای جهانی محیط زیست برسیم.

ذبیح الله اعظمی نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد هم در این آیین ضمن تشکر از پیگیری ها برای افتتاح ساختمان اداری محیط زیست عنبرآباد گفت: با توجه به گرمایش زمین لزوم حفط محیط زیست بیشتر احساس می شود که در این زمینه اداره محیط زیست از ادارات مهم شهرستان به شمار می رود.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست عنبرآباد هم با بیان اینکه این اداره ۶ نیرو دارد گفت: اداره محیط زیست شهرستان در زمینی به مساحت یکهزار و ۴۰۰ مترمربع ایجاد شده و زیربنای ساختمان ۲۲۰ مترمربع است.

نرگس افشاری افزود: اعتبار اولیه احداث ساختمان ۲۵۰ میلیون تومان بود که با الحاقیه به ۵۰۰ میلیون تومان افزایش یافت.

افتتاح سامانه پایش تصویری 

همچنین امروز سامانه پایش تصویری شهر عنبرآباد نیز با اعتبار یک میلیارد تومان به بهره برداری رسید.

مهرابی معاون امور اقتصادی استاندار کرمان در آیین افتتاح این طرح بر تعامل بین نیروی انتظامی و شهرداری در زمینه پایش تصویری تاکید کرد و گفت: استفاده از تجهیزات مدرن پایش تصویری نقش مهمی در افزایش ضریب امنیت دارد.

شهردار عنبرآباد هم گفت: بنا به ضرورت مسایل امنیتی و خاص و همچنین تاکید شورای تامین پنج دوربین پایش تصویری در عنبرآباد نصب و امروز شاهد بهره برداری این طرح هستیم.

مراد دینا از پیگیری نصب ۲ پایه دوربین در محور خضرآباد و حسین آباد نیز خبر داد و گفت: این دوربین ها قابلیت دید در شب، بهترین کیفیت و  چرخش ۳۶۰ درجه را دارد.

افتتاح ۴۷هزار مترمربع آسفالت

افتتاح ۴۷ هزار مترمربع آسفالت معابر شهری عنبرآباد از دیگر پروژه های امروز بود.

شهردار عنبرآباد در این آیین اعتبار این میزان آسفالت را پنج میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: این میزان آسفالت با پروژه های طی ۱۲ سال گذشته برابری می کند. 

دینا اظهار داشت: ۶۰ درصد معابر سطح شهر عنبرآباد خاکی است لذا امیدواریم با حمایت مسولان این مشکل برطرف شود.

وی تصریح کرد: شهرداری عنبرآباد به بیش از ۳۵ هزار نفر خدمات ارایه می کند ولی سرانه جمعیت ۱۹ هزار نفری دریافت می کند از این رو نیازمند حمایت مسئولان هستیم.

شهرستان عنبرآباد در ۲۵۷ کیلومتری جنوب مرکز استان کرمان قرار دارد.
۳ طرح در عنبرآباد کرمان افتتاح شد

منبع:ایرنـا
? ۳ طرح در عنبرآباد کرمان افتتاح شد