۳ طرح اقتصادی با ۴۶۰ میلیارد تومان سرمایه در شهربابک افتتاح شد

کرمان – فت فتو – سه طرح خدماتی و صنعتی با ۴۶۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری روز پنجشنبه همزمان با هفته دولت با حضور استاندار کرمان و جمعی از مسئولان استانی و محلی در شهرستان شهربابک بهره‌برداری شد. به گزارش فت فتو، این طرح ها شامل ۲ طرح معدنی و نیز مجتمع خدماتی و رفاهی در […]

کرمان – فت فتو – سه طرح خدماتی و صنعتی با ۴۶۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری روز پنجشنبه همزمان با هفته دولت با حضور استاندار کرمان و جمعی از مسئولان استانی و محلی در شهرستان شهربابک بهره‌برداری شد.

به گزارش فت فتو، این طرح ها شامل ۲ طرح معدنی و نیز مجتمع خدماتی و رفاهی در جاده شهربابک – هرات(استان یزد) بود.

مسئولان محلی در مراسم افتتاح این طرح ها با اشاره به جزییات آنها گفتند: فاز نخست مجتمع خدماتی و رفاهی در محور شهربابک به هرات با اعتبار ۱۰ میلیارد تومان توسط بخش خصوصی افتتاح شده است.

همچنین طرح هیپ لیچینگ شرکت افق توسعه معادن خاورمیانه به همراه حوضچه و معدن (مجتمع مس گود کلواری ۲) با اعتبار ۳۰۰ میلیارد تومان و با ۱۲۰ نفر اشتغالزایی توسط بخش خصوصی و طرح لیچینگ تولید مس کاتد شرکت فلات بابک، با اعتبار ۱۵۰ میلیارد تومان و با ۷۷ نفر اشتغالزایی توسط بخش خصوصی از دیگر طرح هایی بودند که امروز افتتاح شد.

قاسم شمسی فرماندار شهربابک در این خصوص به خبرنگار فت فتو گفت: با اجرای این طرح‌ها برای ۱۹۷ نفر به طور مستقیم شغل ایجاد شده است.

علی زینی وند استاندار کرمان در سومین روز از هفته دولت با سفر به شهربابک پس از ادای احترام به مقام شامخ شهدای این شهرستان سه طرح خدماتی و صنعتی را افتتاح کرد.

استاندار کرمان همچنین امروز از جاده پرحادثه شهربابک – هرات و کارخانه بابک مس ایرانیان و ذوب مس خاتون آباد بازدید کرد.
۳ طرح اقتصادی با ۴۶۰ میلیارد تومان سرمایه در شهربابک افتتاح شد

منبع:ایرنـا
? ۳ طرح اقتصادی با ۴۶۰ میلیارد تومان سرمایه در شهربابک افتتاح شد