۲ دانشگاه آزادی سرپرست تیم‌های والیبال و فوتبال گل‌گهر شدند

۲ نفر از کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان سرپرست تیم‌های والیبال و فوتبال باشگاه حرفه‌ای گل‌گهر شدند.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های فت فتو از سیرجان، دو نفر از کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان به عنوان سرپرست تیم‌های والیبال و فوتبال باشگاه فرهنگی و ورزشی گل‌گهر منصوب شدند.

بر اساس این خبر در احکامی از سوی کادر فنی باشگاه فرهنگی و ورزشی گل‌گهر، عبدالله محمودآبادی کارمند حوزه فرهنگی دانشجویی و رضا بهشتی‌راد مسئول تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان به عنوان سرپرستان تیم والیبال و فوتبال جوانان این باشگاه انتخاب و منصوب شدند.(بیشتر بخوانید)

تیم‌های والیبال و فوتبال جوانان باشگاه فرهنگی و ورزشی گل‌گهر بعد از تیم بزرگسالان باشگاه باید خود را برای مسابقات دسته یک کشور آماده کنند. اکثر بازیکنان این تیم‌ها بومی و از جوانان نخبه شهرستان سیرجان هستند.

2 دانشگاه آزادی سرپرست تیم‌های والیبال و فوتبال گل‌گهر شدند

عبدالله محمودآبادی سرپرست تیم والیبال جوانان باشگاه گل‌گهر داری مدرک کارشناسی ارشد تربیت بدنی و سابقه حضور بیش از ۱۰ سال بازی در این باشگاه را دارد و مربیگری و سرپرستی چند دوره از این تیم‌ها در باشگاه گل‌گهر را در کارنامه خود دارد.

رضا بهشتی‌راد سرپرست تیم فوتبال گل‌گهر نیز داری مدرک کارشناسی ارشد تربیت بدنی، کارت مربیگری فوتسال و سابقه سرپرستی این تیم ورزشی را در کارنامه کاری خود دارد.

باشگاه فرهنگی ورزشی گل‌گهر سیرجان یکی از باشگاه‌های مطرح کشور است که به‌صورت حرفه‌ای در لیگ برتر فوتبال و لیگ دسته یک والبیال حضور پررنگی دارد و امید آن است با حضور همکاران دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان دو تیم جوانان این باشگاه شاهد رشد چشمگیری باشند.

انتهای پیام/۴۰۶۲/
۲ دانشگاه آزادی سرپرست تیم‌های والیبال و فوتبال گل‌گهر شدند

منبع:آنـــا
💬 ۲ دانشگاه آزادی سرپرست تیم‌های والیبال و فوتبال گل‌گهر شدند