۲۸۰۰ کلاس درس در کرمان به صورت حضوری بازگشایی شد

بافت – معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان کرمان گفت: در سراسر استان کرمان ۲ هزار و ۸۰۰ کلاس درس با جمعیت کمتر از ۱۵ نفر به صورت حضوری بازگشایی شد. به گزارش فت فتو، سید محمد حبیب اللهی صبح شنبه در آئین بازگشایی مدارس شهرستان بافت با اشاره به اهمیت تعلیم و تربیت […]

بافت – معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان کرمان گفت: در سراسر استان کرمان ۲ هزار و ۸۰۰ کلاس درس با جمعیت کمتر از ۱۵ نفر به صورت حضوری بازگشایی شد.

به گزارش فت فتو، سید محمد حبیب اللهی صبح شنبه در آئین بازگشایی مدارس شهرستان بافت با اشاره به اهمیت تعلیم و تربیت گفت: در آموزش‌های غیر حضوری از نظر کیفیت و کمیت دچار مشکلات و ضعف بوده‌ایم.

وی با اشاره به به بازگشایی حضوری تدریجی مدارس عنوان کرد: اولویت بازگشایی حضوری با مدارس دارای جمعیت کمتر از ۱۵ نفر است که نیاز به گروه بندی نیست.

حبیب اللهی بیان کرد: در سراسر استان کرمان ۲ هزار و ۸۰۰ کلاس درس با جمعیت کمتر از ۱۵ نفر امروز به صورت حضوری بازگشایی شد.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان کرمان ادامه داد: در فاز بعد که ۱۵ مهر ماه است، مدارس با جمعیت ۱۵ تا ۳۰ نفر بازگشایی حضوری می‌شود. از اول آبان ماه مدارس با جمعیت ۳۰۰ نفر حضوری می‌شوند و دانش آموزان به صورت زوج و فرد در مدرسه حضور پیدا می‌کنند.

کد خبر 5312964
۲۸۰۰ کلاس درس در کرمان به صورت حضوری بازگشایی شد

منبع:مــهر
? ۲۸۰۰ کلاس درس در کرمان به صورت حضوری بازگشایی شد