۲۵۰ میلیارد تومان طرح در شهرستان بردسیر افتتاح شد

در سفر استاندار کرمان به شهرستان بردسیر به صورت همزمان، ۵۸ طرح شهری، ورزشی، کشاورزی و بهداشتی با اعتبار۲۵۰ میلیارد تومان افتتاح شد. به گزارش فت فتو از کرمان، زینی‌‌وند استاندار کرمان امروز در سفر به بردسیر از خط ریلی در حال احداث سیرجان به کرمان بازدید و با اشاره به فعال بودن پروژه گفت: […]


در سفر استاندار کرمان به شهرستان بردسیر به صورت همزمان، ۵۸ طرح شهری، ورزشی، کشاورزی و بهداشتی با اعتبار۲۵۰ میلیارد تومان افتتاح شد.

به گزارش فت فتو از کرمان، زینی‌‌وند استاندار کرمان امروز در سفر به بردسیر از خط ریلی در حال احداث سیرجان به کرمان بازدید و با اشاره به فعال بودن پروژه گفت: تا جای ممکن برای تسریع در پروژه کمک خواهیم کرد.

به گفته شهباز حسن پور نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی خط ریلی سیرجان به کرمان یکی از بزرگترین پروژه‌های ریلی کشور است که توسط شرکت گل گهر اجرا می‌شود و ۲ هزار میلیارد تومان اعتبار برای آن پیش‌بینی شده است.

وی عنوان کرد: در قطعه بهرامجرد که امروز مورد بازدید استاندار قرار گرفت، ۲۵۰ نفر در مجموعه کارگاه فعال هستند و این محور برای کارخانجات فولاد در بردسیر در حال احداث هستند.

با مشارکت مجتمع جهان فولاد و دولت، کلنگ احداث دو باب مدرسه ۶ کلاسه در شهرهای لاله‌زار و بردسیر به زمین زده شد، به گفته معاون نوسازی مدارس استان، ۷ میلیارد تومان برای دو مدرسه هزینه خواهد شد.

در ادامه حضور استاندار کرمان در بردسیر بهره‌برداری از ۱۴ میلیارد تومان پروژه‌های شهرداری بردسیر انجام شد.

در ادامه به صورت همزمان پروژه های توسعه، اصلاح روشنایی معابر و تامین برق متقاضیان جدید با احداث ۱۸ کیلومتر شبکه توزیع برق، نصب ۱۰ دستگاه پست توزیع و هوشمندسازی ۲۵۷ کنتور با اعتباری بالغ بر ۶۵ میلیارد ریال افتتاح و عملیات برق‌رسانی به ۸ روستای فاقد برق با ۷۴ خانوار جمعیت، اصلاح و بهینه‌سازی شبکه‌های توزیع با اعتباری بالغ بر ۱۲۸ میلیارد ریال آغاز شد‌.

نیروگاه خورشیدی ۲۰۰ کیلوواتی ماهونک نیز که با اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال احداث شده است، افتتاح شد.

انتهای پیام/۸۰۰۱۷/ق

۲۵۰ میلیارد تومان طرح در شهرستان بردسیر افتتاح شد

منبع:فــارس
? ۲۵۰ میلیارد تومان طرح در شهرستان بردسیر افتتاح شد