۲۱۵ گروه جهادی به مناطق سیل زده اعزام شدند/ اعلام آمادگی همه اقشار بسیج برای پاکسازی باغ های پسته

سردار محمد علی نظری گفت: یک هزار و ۵۹۷ جهادگر در قالب ۲۱۵ گروه جهادی به مناطق سیل زده اعزام شدند و ۴۰۰ منزل تاکنون پاکسازی شده است و این روند ادامه دارد. به گزارش فت فتو؛ سردار محمد علی نظری در حاشیه بازدید از منازل سیل زده در رفسنجان در جمع خبرنگاران با بیان […]

سردار محمد علی نظری گفت: یک هزار و ۵۹۷ جهادگر در قالب ۲۱۵ گروه جهادی به مناطق سیل زده اعزام شدند و ۴۰۰ منزل تاکنون پاکسازی شده است و این روند ادامه دارد.

به گزارش فت فتو؛ سردار محمد علی نظری در حاشیه بازدید از منازل سیل زده در رفسنجان در جمع خبرنگاران با بیان اینکه اقدامات خوبی از سوی تمامی دستگاه‌ها صورت گرفته است، گفت: این همدلی و حضور مسئولان در میدان، موجب خدمت رسانی مضاعف برای سیل زدگان شد.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با تأکید بر اینکه دست بسیجیان را باید بوسید، آنها در عمده کارهای پیشگیری قبل از سیل و بعد از سیل سهیم بودند، عنوان کرد: ۱۰۰ نفر تکاور لشکر ۴۱ ثارالله در شهرک فرهنگیان برای کمک به سیل زدگان حاضر شدند.

وی با اشاره به اینکه تا دو روز آینده شهرک فرهنگیان آماده زندگی عادی مردم می شود، ابراز کرد: یک هزار و ۵۹۷ جهادگر در قالب ۲۱۵ گروه جهادی به مناطق سیل زده اعزام شدند و  ۴۰۰ منزل تاکنون پاکسازی شده است و این روند ادامه دارد.

این مقام مسئول اظهار کرد: خدمات رسانی با استفاده از ۴۶ پمپ کفکش، ۳۷ دستگاه پمپ آب،  ۲۳ دستگاه لجن کش، ۳۵ کارواش بزرگ برای شستن فرش و لوازم در مدت زمان کوتاه، ۴۹ تانکر سمپاش، ۱۲ دستگاه تراکتور در حال انجام است.

سردار نظری با بیان اینکه خودروهای عملیاتی کاماز گروه توپخانه ۶۵ صاعقه نیروی زمینی سپاه برای نجات سیل زدگان تنها در یک مورد ۱۸ نفر را از مرگ حتمی نجات دادند، تصریح کرد: با کمک بسیج کشاورزی و گروه های جهادی برای پاکسازی باغات پسته که زیر گل و لای رفته اند، از تمام اقشار، پیشکسوتان، روحانی، دانشجویی و فرهنگیان به ویژه بسیج محلات اعلام آمادگی شده است .

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان خاطر نشان کرد: در روستای کوثر ریز چندین منزل نیاز به آواربرداری و ساخت مسکن است و در ساخت مسکن سیل زدگان نیز اعلام آمادگی شده تا با کمک گروه های جهادی این کار صورت گیرد.

انتهای پیام/م
۲۱۵ گروه جهادی به مناطق سیل زده اعزام شدند/ اعلام آمادگی همه اقشار بسیج برای پاکسازی باغ های پسته

منبع:آرمـان
? ۲۱۵ گروه جهادی به مناطق سیل زده اعزام شدند/ اعلام آمادگی همه اقشار بسیج برای پاکسازی باغ های پسته