۱۷ مورد سرقت طلاجات به ارزش ۱۰۰ میلیارد ریال در کرمان کشف شد

فت فتو/کرمان رییس پلیس آگاهی استان کرمان از دستگیری سه سارق فرا استانی و کشف ۱۷ مورد سرقت طلاجات به ارزش بیش از ۱۰۰ میلیارد ریال خبر داد. سرهنگ”یداله حسن‌پور” امروز چهارم مهرماه با اعلام این خبر اظهار کرد: در پی وقوع چندین مورد سرقت طلاجات از چند منزل در سطح شهر کرمان، کارآگاهان پلیس […]

فت فتو/کرمان رییس پلیس آگاهی استان کرمان از دستگیری سه سارق فرا استانی و کشف ۱۷ مورد سرقت طلاجات به ارزش بیش از ۱۰۰ میلیارد ریال خبر داد.

سرهنگ”یداله حسن‌پور” امروز چهارم مهرماه با اعلام این خبر اظهار کرد: در پی وقوع چندین مورد سرقت طلاجات از چند منزل در سطح شهر کرمان، کارآگاهان پلیس آگاهی در روند پی جویی های پلیسی برای کشف این سرقت ها به اطلاعاتی در رابطه با دست داشتن پنج متهم سابقه دار در سرقت ها دست پیدا کردند.

وی افزود: در این رابطه کارآگاهان با انجام اقدامات اطلاعاتی هویت متهمان موردنظر که همگی اهل یکی از استان های غرب کشور بودند را شناسایی و با رصد اطلاعاتی موفق شدند سه۳ نفر از آنان را با اخذ نیابت قضائی و طی چند عملیات غافگیرانه در شهر اصفهان دستگیر کنند.

حسن پور تصریح کرد: این سه متهم که در تدارک انجام سرقت طلاجات از چند منزل در نقاطی از این استان مرکزی بودند، در مواجهه با شواهد و مدارک موجود به ۱۷ فقره سرقت طلاجات منزل در شهر کرمان به ارزش بیش از ۱۰۰ میلیارد ریال اعتراف کردند که پیگیری های لازم جهت بازگرداندن طلاجات سرقتی به مالباختگان و دستگیری سایر متهمان مرتبط با این باند ادامه دارد.

انتهای پیام
۱۷ مورد سرقت طلاجات به ارزش ۱۰۰ میلیارد ریال در کرمان کشف شد

منبع:ایـسنا
? ۱۷ مورد سرقت طلاجات به ارزش ۱۰۰ میلیارد ریال در کرمان کشف شد