۱۶ واحد آموزشی در شهرستان ریگان مراحل پایانی ساخت را می‌گذارند

فرماندار شهرستان ریگان گفت: ۱۶ واحد آموزشی در این شهرستان با اعتبار ۴۰ میلیارد تومان به همت خیران و تعدادی از بانک‌های استان کرمان در حال ساخت است و مراحل پایانی را می گذراند. به گزارش فت فتو؛ امین باقری در این خصوص افزود: نیمی از مدارس در دست احداث ریگان در مهرماه و مابقی […]

فرماندار شهرستان ریگان گفت: ۱۶ واحد آموزشی در این شهرستان با اعتبار ۴۰ میلیارد تومان به همت خیران و تعدادی از بانک‌های استان کرمان در حال ساخت است و مراحل پایانی را می گذراند.

به گزارش فت فتو؛ امین باقری در این خصوص افزود: نیمی از مدارس در دست احداث ریگان در مهرماه و مابقی در آبان و آذر تحویل آموزش و پرورش این شهرستان خواهد شد.

وی اظهار داشت: با افتتاح ۱۶ واحد آموزشی در دست احداث در ریگان سه هزار دانش آموز این شهرستان از نعمت مدرسه مقاوم و محیط مناسب آموزشی برخوردار خواهند شد.

فرماندار ریگان با بیان اینکه محوطه های برخی مدارس این شهرستان خاکی و برای استفاده دانش آموزان نامناسب است عنوان کرد: ده‌ها واحد آموزشی کانکسی و غیراستاندارد در شهرستان ریگان وجود دارد.

وی گفت: خیران و اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان کرمان نسبت به مقاوم سازی و تجهیز مدارس غیراستاندارد شهرستان ریگان توجه ویژه ای داشته باشند.

باقری افزود: بیشتر مدارس غیراستاندار شهرستان ریگان در مناطق عشایری و سخت گذر قرار دارند.

وی از تکمیل استخر شنای آموزش و پرورش با اعتبار سه میلیارد تومان در شهرستان ریگان خبر داد و اظهار داشت: ۱۶ هزار و ۵۰۰ دانش آموز در مقاطع مختلف تحصیلی در این شهرستان مشغول به تحصیل هستند.

بر پایه این گزارش، ریگان تا مرکز استان کرمان ۲۸۵ کیلومتر فاصله دارد.
۱۶ واحد آموزشی در شهرستان ریگان مراحل پایانی ساخت را می‌گذارند

منبع:بــرنا
?
۱۶ واحد آموزشی در شهرستان ریگان مراحل پایانی ساخت را می‌گذارند