۱۴ فرودگاه کشور آماده استقبال از زائران حسینی

سرپرست سازمان هواپیمایی کشوری گفت: ۱۴ فرودگاه کشور آماده استقبال از زائران حسینی هستند. به گزارش فت فتو به نقل از شبکه خبر، سیاوش امیرمکری با بیان اینکه ۱۴ فرودگاه کشور آماده استقبال از زائران حسینی هستند، اظهار داشت: عملیات بازگشت زائران ایرانی تا دهم مهر ماه برگزار خواهد شد و در این عملیات ۱۶ […]

سرپرست سازمان هواپیمایی کشوری گفت: ۱۴ فرودگاه کشور آماده استقبال از زائران حسینی هستند.

به گزارش فت فتو به نقل از شبکه خبر، سیاوش امیرمکری با بیان اینکه ۱۴ فرودگاه کشور آماده استقبال از زائران حسینی هستند، اظهار داشت: عملیات بازگشت زائران ایرانی تا دهم مهر ماه برگزار خواهد شد و در این عملیات ۱۶ شرکت هواپیمایی ایرانی و یک شرکت خارجی، آمادگی دارند حدود ۴۵ هزار زائر ایرانی را به ۱۴ فرودگاه کشور بازگردانند.

سرپرست سازمان هواپیمایی کشوری افزود: در عملیات رفت، حدود ۷۳ هزار زائر از ایران به عراق منتقل شدند و با توجه به بازگشایی سه مرز شلمچه، مهران و چذابه برای بازگشت زائران، تاکنون بیش از ۲۵ هزار زائر بلیت خود را برای بازگشت خریداری کرده‌اند، اما شرکت‌های هواپیمایی این آمادگی را دارند که تا سقف ۴۵ هزار نفر و تا حدی که مسافران استقبال کنند بلیت عرضه کنند.

وی مبلغ بلیت‌های یکسره را بر اساس تصمیم مشترک سازمان هواپیمایی کشوری و انجمن صنفی شرکت‌های هواپیمایی برای فرودگاه‌های نیمه غربی کشور سه میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و برای فرودگاه‌های نیمه شرقی کشور ۴ میلیون تومان اعلام کرد و افزود: عرضه بلیت شرکت‌های هواپیمایی ایرانی بالاتر از این مبلغ تخلف است و قابل پیگرد قانونی است.

امیرمکری افزود: با اختصاص ۲۷۰ پرواز از شهرهای بغداد و نجف به مقاصد تهران، مشهد، ساری، یزد، زاهدان، تبریز، شیراز، اهواز، بندرعباس، بوشهر، لامرد، کرمانشاه، اردبیل و کرمان ۴۵ هزار زائر به کشور انتقال داده خواهند شد.

کد خبر 5314613
۱۴ فرودگاه کشور آماده استقبال از زائران حسینی

منبع: مــهر
?۱۴ فرودگاه کشور آماده استقبال از زائران حسینی : اخبار استان کرمان – اقتصادی