یگان پهپادی ناجا در بم افتتاح می‌شود

کرمان-فت فتو- فرمانده نیروی انتظامی بم افتتاح یگان پهپادی(پرنده هدایت‌پذیر از دور) ناجا در این شهرستان را از جمله برنامه های هفته نیروی انتظامی برشمرد.

به گزارش فت فتو سرهنگ اکبر نجفی دوشنبه در جلسه هماهنگی برنامه های هفته نیروی انتظامی  در جمع خبرنگاران اظهارامیدواری کرد با راه اندازی این یگان انجام ماموریت‌های این نیرو در این منطقه از استان کرمان با ارتقا همراه باشد.

وی همچنین اظهار داشت:برگزاری همایش طلایه داران فرهنگ ترافیکی از دیگر برنامه های این هفته است.

به گفته وی افتتاح ساختمان پلیس اماکن و نیز ساختمان مواد ناحیه پلیس پیشگیری و همچنین برگزاری همایش سران طوایف شرق استان کرمان با محوریت شهرستان بم از دیگر برنامه هاست.

این مقام انتظامی با بیان اینکه امسال در نظر داریم بیش از ۱۰۰ برنامه را در هفته ناجا اجرا کنیم ، تصریح کرد: برنامه های هفته ناجا امسال باید به نحوی برنامه ریزی شود تا با نظارت دقیق و مصرف بهینه، آثار و بازتاب شعار سال مقام معظم رهبری محقق شود .

پلیس به سمت هوشمندسازی حرکت می کند

فرمانده نیروی انتظامی بم تصریح کرد:امروزه پلیس به سمت و سوی هوشمندسازی حرکت می کند که در همین راستا طرح پایش تصویری در سطح شهرستان بم نیز در حال اجراست.

 نجفی ادامه داد: رویکرد نیروی انتظامی اجتماعی محور و تعاملی است و اگر اداره و ارگانی مشکلی داشته باشد سرریز این مشکلات به سمت نیروی انتظامی می آید.

او گفت:نقش مطالبه گری رسانه ها در جامعه نیز در پیشبرد اهداف بسیار موثر است و رسانه ها و خبرگزاری ها به عنوان بازوی توانمند ناجا در حفظ و تولید امنیت نقش چشمگیری دارند.

بیش از ۲۷درصد افزایش کشفیات مواد مخدر داشته ایم

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بم توضیح داد:امسال بیش از ۲۷ درصد نسبت به سال گذشته کشفیات مواد مخدر داشتیم همچنین در ۶ ماهه اول سال جاری بیش از ۶و نیم تن مواد مخدر در سطح شهرستان کشف شده است.

سرهنگ نجفی با اشاره به طرح ارتقای امنیت اجتماعی که طی چند روز اخیر برگزار شد بیان کرد: در این طرح بیش از ۵۰۰ کیلوگرم مواد مخدر کشف شد و همچنین در برخورد با قاچاقچیان سوخت بیش از ۶۵هزار و ۸۵۰ لیتر سوخت کشف و ۳۳ دستگاه حامل سوخت نیز توقیف و تحویل پارکینگ و مراجع قضایی شد.

وی می گوید بیش از۸۴ خانواده شهید نیروی انتظامی در سطح شهرستان بم تقدیم نظام جمهوری اسلامی شده که در هفته ناجا از تمام این خانواده ها تجلیل به عمل می آید.

 برنامه‌های هفته ناجا از هفدهم تا بیست و سوم مهر و با شعار «پلیس هوشمند، امنیت پایدار» برگزار می‌شود.

شهرستان بم در فاصله ۱۹۵ کیلومتری شرق کرمان قرار دارد.
یگان پهپادی ناجا در بم افتتاح می‌شود

منبع:ایرنـا
💬 یگان پهپادی ناجا در بم افتتاح می‌شود