یک کشته در مراسم جشن با سلاح ساچمه‌

استفاده از سلاح ساچمه‌ای در مراسم جشن در نرماشیر یک کشته و پنج مجروح برجاگذاشت. به گزارش فت فتو، فرماندارشهرستان نَرماشیرگفت: شب گذشته در یک مراسم جشن، فردی از خویشاوندانِ بانی مراسم با سلاح شکاری اقدام به تیراندازی به نشانه جشن و پایکوبی می‌کند که در نتیجه اصابت گلوله، جوانی ۱۸ ساله از خویشاوندان خانواده […]

استفاده از سلاح ساچمه‌ای در مراسم جشن در نرماشیر یک کشته و پنج مجروح برجاگذاشت.

به گزارش فت فتو، فرماندارشهرستان نَرماشیرگفت: شب گذشته در یک مراسم جشن، فردی از خویشاوندانِ بانی مراسم با سلاح شکاری اقدام به تیراندازی به نشانه جشن و پایکوبی می‌کند که در نتیجه اصابت گلوله، جوانی ۱۸ ساله از خویشاوندان خانواده در دم کشته می‌شود و به‌علت استفاده از سلاح ساچمه‌ای، پنج نفر دیگر نیز مجروح می‌شوند که حالشان مساعد است.

 

حمید طبسی‌نژاد با بیان اینکه مجروحان پس از وقوع حادثه به سرعت به مراکز درمانی انتقال یافتند و تحت درمان قرار دارند از شهروندان خواست که در مراسم عروسی یا شادی به هیچ وجه از سلاح استفاده نکنند تا شاهد چنین حوادث مرگباری نباشیم.

فرماندار نرماشیراظهارداشت: فردی که اقدام به تیراندازی کرده با فرد مقتول و مجروحان نسبت خانوادگی دارد، اما پس از حادثه به علت ترس از صحنه متواری شده بود که یکساعت پس از آن با اقدام سریع نیرو‌های انتظامی دستگیر و سلاح نامبرده نیز کشف شد.
یک کشته در مراسم جشن با سلاح ساچمه‌

منبع: صـداوسیـما مرکز کرمان
? یک کشته در مراسم جشن با سلاح ساچمه‌