یادواره ۸۹۳سربازشهید ارتش در دوران دفاع مقدس

یادوخاطره بیش از ۸۹۳سربازشهید ارتش در دوران دفاع مقدس در کرمان گرامی داشته شد. به گزارش فت فتو، فرمانده قرارگاه منطقه ای جنوب شرق استان کرمان در این مراسم با گرامیداشت اربعین حسینی و هفته دفاع مقدس گفت: امسال هفته دفاع مقدس همزمانی بسیار مقدسی با اربعین حسینی دارد و اربعین دوران دفاع مقدس کربلای […]

یادوخاطره بیش از ۸۹۳سربازشهید ارتش در دوران دفاع مقدس در کرمان گرامی داشته شد.

به گزارش فت فتو، فرمانده قرارگاه منطقه ای جنوب شرق استان کرمان در این مراسم با گرامیداشت اربعین حسینی و هفته دفاع مقدس گفت: امسال هفته دفاع مقدس همزمانی بسیار مقدسی با اربعین حسینی دارد و اربعین دوران دفاع مقدس کربلای انقلاب اسلامی، جنگ تحمیلی بود و نیروهای رزمنده که از جان و مال خود گذشتند اما نگذاشتند وجبی از خاک مقدس جمهوری اسلامی اشغال شود.

امیر سرتیپ دوم غلامعلیان افزود: ما امروز استفاده از تجربیات دوران دفاع مقدس به عنوان قدرت تأثیرگذار منطقه‌ای و در خیلی از جاها به قدرت فرا منطقه‌ای تبدیل شده ایم؛ زمانی که انقلاب اسلامی ایران پیروز شد همه فتنه ها متوقف شد، فتنه هایی که هر کدام می توانست طومار یک انقلاب را درهم بپیچد.

در مراسم یادواره بیش از ۸۹۳شهیدان سرباز وظیفه ارتش در دوران دفاع مقدس از مجموعه پوستر ارتش مردان شهدای کرمانی ارتش رونمایی واز پیشکسوتان هشت سال دفاع مقدس و سربازان وظیفه نمونه ارتش جمهوری اسلامی ایران تجلیل شد.

همچنین از خیابان سرباز اسدالله صالح گوهری وخیابان سرباز محمود پاینده، خیابان شهید محمد گوهر ریز رونمایی شد.
یادواره ۸۹۳سربازشهید ارتش در دوران دفاع مقدس

منبع:صـداوسیـما مرکز کرمان
? یادواره ۸۹۳سربازشهید ارتش در دوران دفاع مقدس