یادواره نه شهید محله امام صادق(ع) کوهبنان برگزار شد

یادواره شهدای محله امام صادق علیه السلام کوهبنان با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، جمعی از بسیجیان و خانواده های معزز شهیدان برگزار شد. به گزارش فت فتو‌؛ حجت الاسلام رضا یحیایی گفت: همگان همواره باید تابع ولایت و رهبری باشیم و در خط ولایت حرکت کنیم چیزی که همه شهدا به ما آموختند. مسئول […]

یادواره شهدای محله امام صادق علیه السلام کوهبنان با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، جمعی از بسیجیان و خانواده های معزز شهیدان برگزار شد.

به گزارش فت فتو‌؛ حجت الاسلام رضا یحیایی گفت: همگان همواره باید تابع ولایت و رهبری باشیم و در خط ولایت حرکت کنیم چیزی که همه شهدا به ما آموختند.

مسئول عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی کوهبنان خاطر نشان کرد: در جریان غدیر خم پیامبر اکرم (ص) دستور دادند کسانی که جلوتر رفتند برگردند و کسانی که هنوز نرسیده اند برسند تا ماموریت خویش را انجام دهند این مهم به این مضموم است که اگر کسی بدنبال سعادت دو سراست باید همواره گوش به فرمان و تابع ولایت باشد.

وی ابراز داشت: بر همگان واجب است راه شهیدان را ادامه بدهیم با تمام توان به مردم خدمت کنیم وگرنه مدیون خون شهدا هستیم.

یحیایی به بیان خاطراتی از شهدا و دوران دفاع مقدس بسنده کرد و افزود: در دوران دفاع مقدس رزمندگان تمام هستی خود را در طبق اخلاص گذاشتند تا ارزش ها و آرمان های اسلام و انقلاب اسلامی حفظ شود.

مسئول عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی کوهبنان تاکید کرد: اگر می خواهیم دشمنان و بدخواهان همچنان طعم ذلت و خواری را بچشند باید وصیت نامه شهدا ، خاطرات و نامه های آنان را مرتب بخوانیم.

وی تصریح کرد: دشمنان و بدخواهان در صددند نام و یاد شهدا به فراموشی سپرده شود توجه به منویات حکیمانه مقام معظم رهبری تنها راه حل مبارزه با تهاجم فرهنگی دشمنان است.

انتهای پیام نامجو/ کوهبنانی 
یادواره نه شهید محله امام صادق(ع) کوهبنان برگزار شد

منبع:آرمـان
? یادواره نه شهید محله امام صادق(ع) کوهبنان برگزار شد