گروگانگیری در غرب و آزادی در شرق کشور

با تلاش قضایی و پلیسی، گروگان ۱۴ساله اهل استانهای غربی پس از ۹روز از چنگال آدم ربایان در شرق کشور آزاد شد. به گزارش فت فتو، فرمانده انتظامی استان در عنبرآباد گفت:با تلاش بی وقفه پلیس و مقامات قضایی نوجوان پسر ۱۴ساله که از غرب کشو ربوده شده؛ پس از ۹روز از دست آدم ربایان […]

با تلاش قضایی و پلیسی، گروگان ۱۴ساله اهل استانهای غربی پس از ۹روز از چنگال آدم ربایان در شرق کشور آزاد شد.

به گزارش فت فتو، فرمانده انتظامی استان در عنبرآباد گفت:با تلاش بی وقفه پلیس و مقامات قضایی نوجوان پسر ۱۴ساله که از غرب کشو ربوده شده؛ پس از ۹روز از دست آدم ربایان در یکی از استانهای شرقی کشور آزاد شد.

سردار ناظری افزود: با نیابت قضایی به عنبرآباد و شناسایی افراد که از استان همجوار کرمان؛ اقدام به این عمل مجرمانه کرده بودند بلافاصله با تلاش پلیس آگاهی و فرماندهی انتظامی با هماهنگی دستگاه قضا متهمان شناسایی و دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان گفت: با اعزام نیابت و اقدامات اطلاعاتی در استان همجوار محل باند آدم ربایان شناسایی و در اقدامی اطلاعاتی و عملیاتی بدون کوچک ترین اسیبی گروگان آزاد و به عنبرآباد منتقل شد.

فرمانده انتظامی استان خاطرنشان کرد: این گروگان نجات یافته بزودی به آغوش خانواده خود در غرب کشور برمی گردد و اخلالگران  نظم و امنیت با هماهنگی دستگاه قضا با اشد مجازات برخورد خواهد شد.

سلیمانی دادستان عنبرآباد هم در این باره گفت: با توجه به نیابت به دادسرای عنبرآباد مبنی بر گروگان گیری پسربچه ۱۴ساله از یکی از استانهای غربی کشور به عنبرآباد، تعدادی از متهمان تحت تعقیب قضایی قرار گرفتند و با تلاش شبانه روزی پلیس آگاهی دستگیر شدند.
گروگانگیری در غرب و آزادی در شرق کشور

منبع:صـداوسیـما مرکز کرمان
? گروگانگیری در غرب و آزادی در شرق کشور