کمک میلیاردی خیّران سلامت در رفسنجان

خیّران رفسنجانی دراجرای طرح نذر نفس ایام محرم ۱ میلیارد تومان برای امور بهداشتی و درمانی کمک کردند. به گزارش خبر گزاری صداوسیما مرکز کرمان؛ رییس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان درباره اجرای طرح نذر نفس در ایام محرم گفت: خیران و نیکوکاران رفسنجانی در ماه محرم ۱میلیارد تومان برای امور بهداشتی و درمانی  کمک کردند. […]

خیّران رفسنجانی دراجرای طرح نذر نفس ایام محرم ۱ میلیارد تومان برای امور بهداشتی و درمانی کمک کردند.

به گزارش خبر گزاری صداوسیما مرکز کرمان؛ رییس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان درباره اجرای طرح نذر نفس در ایام محرم گفت: خیران و نیکوکاران رفسنجانی در ماه محرم ۱میلیارد تومان برای امور بهداشتی و درمانی  کمک کردند.

دکتر  اسماعیلی ندیمی افزود: حسینیه فخار حدود ۸۲۵میلیون تومان هزینه دستگاه‌ها و تشویقی کارکنان را عهده دار شده و انجمن نیکوکاری نان و نمک سه دستگاه کولر گازی به ارزش بیش از ۶۰ میلیون تومان اهدا کردند.

وی با قدردانی از مشارکت خیریه‌ها و مردم، بیان کرد: در طول ماه محرم افرادی در قالب نذر نفس کپسول و دستگاه های اکسیژن ساز را به مراکز درمانی اهدا کردند که بیش از ۱۰۰میلیون تومان به دانشگاه علوم پزشکی  برای خدمت رسانی به بیماران کمک شد .

علی عسکری مدیرعامل خیریه نان و نمک حر رفسنجان نیز به اهداء سه دستگاه کولر گازی از طرف خیریه نان و نمک حر رفسنجان خیریه خبازان با همکاری موکب خاتم الانبیاء (ص) به ارزش ۶۶میلیون تومان اشاره کرد و گفت:  این کولرها در بخش های ICU اورژانس تنفسی و اورژانس تنفسی کودکان، نصب خواهند شد.

عسکری در ادامه اذعان کرد:  خیران، خیریه‌ها و موکب‌ها دست به دست هم بدهند و بررسی کنند بیمارستان چه چیزهایی کم دارد تا با رفع این نیازها، بتوانند کار کوچکی برای مردم انجام دهند.

 
کمک میلیاردی خیّران سلامت در رفسنجان

منبع:صـداوسیـما مرکز کرمان
? کمک میلیاردی خیّران سلامت در رفسنجان