کلیات برنامه مدیریت جامع احیا تالاب جازموریان تصویب شد

مدیر کل سازمان حفاظت محیط زیست استان کرمان با اشاره به اینکه کلیات برنامه مدیریت جامع احیا تالاب جازموریان در شورای برنامه ریزی استان مصوب شده است، گفت: تصویب کلیات این برنامه حاصل پیگیری های مسئولان ارشد استان بوده است. به گزارش فت فتو؛ مرجان شاکری در گفتگو با راه آرمان؛ با اشاره به اینکه […]

مدیر کل سازمان حفاظت محیط زیست استان کرمان با اشاره به اینکه کلیات برنامه مدیریت جامع احیا تالاب جازموریان در شورای برنامه ریزی استان مصوب شده است، گفت: تصویب کلیات این برنامه حاصل پیگیری های مسئولان ارشد استان بوده است.

به گزارش فت فتو؛ مرجان شاکری در گفتگو با راه آرمان؛ با اشاره به اینکه کلیات برنامه مدیریت جامع احیا تالاب جازموریان در شورای برنامه ریزی استان مصوب شده است، گفت: جذب هر اعتباری منوط به تأیید این است که در شورایی مشابه به شورای استان کرمان در استان سیستان و بلوچستان این مسئله دنبال شود و با پیگیری این موضوع توسط سازمان حفاظت محیط زیست جذب اعتبارات برای احیا تالاب جازموریان در نظر گرفته شود.


مدیر کل سازمان حفاظت محیط زیست استان کرمان با بیان اینکه این مدیریت، مدیریت مدت دار است، عنوان کرد: از سال 1395 اداره کل محیط زیست با همکاری جهاد دانشگاهی این برنامه را تدوین کرده اند و این برنامه پنج تا بیست ساله برای احیا تالاب جازموریان است.


وی ادامه داد: در صورتی که اعتبار این برنامه تأمین شود و تمامی ذی نفعان بر اساس برنامه تدوین شده پیش بروند و با توجه به سند بالا دستی سازگاری با کم آبی، می توانیم به آورده هایی که باید دست پیدا کنیم، برسیم و امید داریم همان گونه که تالاب جازموریان یواش یواش از بین رفته است، احیا شود.


این مقام مسئول خاطر نشان کرد: تصویب کلیات برنامه های مدیریت جامع احیا تالاب جازموریان حاصل پیگیری های مسئولان ارشد استان بوده است و ما توانستیم این برنامه را برای یکی از بزرگترین کانون های گرد و غبار در جنوب کشور تدوین کنیم و این اتفاق حاصل همدلی تمامی مسئولان برای حرکت زیست محیطی دلگرم کننده است.


انتهای پیام/http://armanekerman.ir/vdcjtvevouqe8az.fsfu.html
کلیات برنامه مدیریت جامع احیا تالاب جازموریان تصویب شد

منبع:دانــا
? کلیات برنامه مدیریت جامع احیا تالاب جازموریان تصویب شد