کشف 80 میلیارد کالای قاچاق در طرح 3 روزه پلیس کرمان

فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا گفت: در این طرح با اولویت مبارزه با عاملان نگهداری غیرمجاز و احتکار اقلام دارویی، انواع کالای قاچاق به ارزش 80 میلیارد ریال کشف شد. به گزارش فت فتو؛ سردار عبدالرضا ناظری در این خصوص اظهار داشت: یکی از اولویت‌های ماموریتی ناجا […]

فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا گفت: در این طرح با اولویت مبارزه با عاملان نگهداری غیرمجاز و احتکار اقلام دارویی، انواع کالای قاچاق به ارزش 80 میلیارد ریال کشف شد.

به گزارش فت فتو؛ سردار عبدالرضا ناظری در این خصوص اظهار داشت: یکی از اولویت‌های ماموریتی ناجا در سال جاری برخورد با قاچاق کالا و به ویژه طی این ایام اخیر بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری در حوزه دارو و توزیع اقلام درمانی خارج از شبکه یا قاچاق است که این مهم طی اجرای یک طرح ضربتی در دستور کار پلیس امنیت اقتصادی قرار گرفت.

وی افزود: در همین رابطه ماموران انتظامی طی اجرای یک طرح حدودا 3 روزه با همکاری دانشگاه علوم پزشکی یک باند توزیع داروی قاچاق را شناسایی و در بازرسی از محل نگهداری این اقلام، ۲۵ نمونه انواع دارو شامل ۲۵ هزار قلم  که عمده آن مربوط به مداوای بیماران کرونایی بودند را کشف و در این رابطه 2 متهم را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان کرمان بیان داشت: طی این طرح و با تلاش بی وقفه همکارانم انواع لوازم خانگی، لوازم آرایشی و بهداشتی، دارو و برخی اقلام خوراکی و مصرفی دیگر که در مجموع ارزش آن ها از سوی کارشناسان بیش از 80 میلیارد ریال برآورد شد، کشف و در این رابطه ۸۵ متهم با هماهنگی عزیزان دستگاه قضایی دستگیر شدند.

سردار”ناظری” با اشاره به توقیف 33 دستگاه انواع خودروی سبک و سنگین و تشکیل 82 فقره پرونده در رابطه با این کشفیات تصریح کرد: اجرای این گونه طرح ها همراستا با فرمایشات مقام معظم رهبری و با توجه به شرایط خاص ناشی از بیماری کرونا با جدیت تداوم خواهد داشت و قطعا با همکاری خوب شهروندان با پلیس نتایج ارزشمندتری نیز حاصل خواهد شد.
کشف 80 میلیارد کالای قاچاق در طرح 3 روزه پلیس کرمان

منبع:بــرنا
?
کشف 80 میلیارد کالای قاچاق در طرح 3 روزه پلیس کرمان