کشف 60 هزار لیتر سوخت قاچاق در کرمان

فرمانده انتظامی نرماشیر از توقیف یک دستگاه تریلر حمل سوخت و کشف 30 هزار لیتر گازوئیل قاچاق در عملیات پلیس این شهرستان خبر داد. به گزارش فت فتو از کرمان، رضا زیدآبادی اظهار داشت: در تداوم طرح‌ها و تدابیر مبارزه با سوخت قاچاق، ماموران پلیس پلیس آگاهی، هنگام کنترل خودروها در محور بم – نرماشیر […]


فرمانده انتظامی نرماشیر از توقیف یک دستگاه تریلر حمل سوخت و کشف 30 هزار لیتر گازوئیل قاچاق در عملیات پلیس این شهرستان خبر داد.

به گزارش فت فتو از کرمان، رضا زیدآبادی اظهار داشت: در تداوم طرح‌ها و تدابیر مبارزه با سوخت قاچاق، ماموران پلیس پلیس آگاهی، هنگام کنترل خودروها در محور بم – نرماشیر به یک دستگاه تانکر حمل سوخت مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی افزود: ماموران پس از بررسی مدارک در بازرسی از این تانکر 30 هزار لیتر گازوئیل را که به قصد قاچاق و خروج از مرزهای شرقی کشور بارگیری شده بود را کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان زرند نیز از کشف ۳۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در محور ترانزیتی زرند راور  شهرستان زرند خبر داد.

محمود خدادادنژاد در بیان جزئیات این خبر بیان کرد: در تداوم طرح‌های عملیاتی مبارزه با کالای قاچاق و فرآورده‌های نفتی، تیمی از ماموران انتظامی شهرستان زرند در دوراهی مسجد ابوالفضل (ع) این شهرستان، یک دستگاه تانکر حامل سوخت قاچاق را شناسایی کردند.

وی خاطرنشان کرد:‌ در عملیاتی این تانکر توقیف و ماموران انتظامی در بازرسی از آن موفق به کشف ۳۰ هزار لیتر سوخت قاچاق از نوع  گازوئیل شدند.

انتهای پیام/3388/ق

کشف 60 هزار لیتر سوخت قاچاق در کرمان

منبع:فــارس
? کشف 60 هزار لیتر سوخت قاچاق در کرمان