کشف 17 مورد سرقت طلاجات به ارزش 100 میلیارد ریال

حسن پور از دستگیری 3 سارق فرا استانی و کشف 17 مورد سرقت طلاجات به ارزش بیش از 100 میلیارد ریال خبر داد. به گزارش فت فتو؛ یداله حسن‌پور رئیس پلیس آگاهی استان کرمان اظهار داشت: در پی وقوع چندین مورد سرقت طلاجات از چند منزل در سطح شهر کرمان، کارآگاهان پلیس آگاهی در روند […]

حسن پور از دستگیری 3 سارق فرا استانی و کشف 17 مورد سرقت طلاجات به ارزش بیش از 100 میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش فت فتو؛ یداله حسن‌پور رئیس پلیس آگاهی استان کرمان اظهار داشت: در پی وقوع چندین مورد سرقت طلاجات از چند منزل در سطح شهر کرمان، کارآگاهان پلیس آگاهی در روند پیجویی های پلیسی برای کشف این سرقت ها به اطلاعاتی در رابطه با دست داشتن 5 متهم سابقه دار در این سرقت ها دست پیدا کردند.

وی افزود: در این رابطه کارآگاهان با انجام اقدامات اطلاعاتی هویت متهمان مورد نظر که همگی اهل یکی از استان های غرب کشور بودند را شناسایی و با رصد اطلاعاتی موفق شدند 3 نفر از آنان را با اخذ نیابت قضائی و طی چند عملیات غافگیرانه در شهر اصفهان دستگیر کنند.

رئیس پلیس آگاهی استان تصریح کرد: این 3 متهم که در تدارک انجام سرقت طلاجات از چند منزل در نقاطی از این استان مرکزی بودند در مواجهه با شواهد و مدارک موجود به 17 فقره سرقت طلاجات منزل در شهر کرمان به ارزش بیش از 100 میلیارد ریال اعتراف کردند که پیگیری های لازم جهت بازگرداندن طلاجات سرقتی به مالباختگان و دستگیری سایر متهمان مرتبط با این باند ادامه دارد.

انتهای پیام/نامجو
کشف 17 مورد سرقت طلاجات به ارزش 100 میلیارد ریال

منبع:آرمـان
? کشف 17 مورد سرقت طلاجات به ارزش 100 میلیارد ریال