کشف ۲۴۵ دستگاه استخراج ارز دیجیتال در رفسنجان

سرهنگ محمدجواد آرامون از کشف و ضبط ۲۴۵ دستگاه ماینر غیرمجاز به ارزش ۷ میلیارد تومان از ضبط پسته ها و منازل اطراف رفسنجان خبر داد. به گزارش فت فتو؛ سرهنگ محمدجواد آرامون در جمع خبرنگاران از کشف و ضبط ۲۴۵ دستگاه ماینر غیرمجاز به ارزش ۷ میلیارد تومان از ضبط پسته ها و منازل […]

سرهنگ محمدجواد آرامون از کشف و ضبط ۲۴۵ دستگاه ماینر غیرمجاز به ارزش ۷ میلیارد تومان از ضبط پسته ها و منازل اطراف رفسنجان خبر داد.

به گزارش فت فتو؛ سرهنگ محمدجواد آرامون در جمع خبرنگاران از کشف و ضبط ۲۴۵ دستگاه ماینر غیرمجاز به ارزش ۷ میلیارد تومان از ضبط پسته ها و منازل اطراف رفسنجان خبر داد.
سرپرست فرماندهی انتظامی رفسنجان بیان کرد: پس از اطلاع همکاران ما از فعالیت افرادی در خصوص دستگاه‌های استخراج ارز دیجیتال در نقاطی از شهرستان، رسیدگی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی افزود: با همکاری عوامل اداره برق و هماهنگی قضایی  ۲۴۵ دستگاه استخراج ارز دیجیتال کشف و ضبط گردید.
سرهنگ آرامون همچنین از کشف و ضبط به میزان ۲ تن و ۶۰۰ کیلو انواع کابل هوایی، سیم و کاتد مس سرقتی تا الان خبر داد و گفت:  همکاران ما  یک محموله سیم سرقتی و کاتدهای مس سرقتی از جاهای مختلف شهرستان  سرقت  و توسط مالخر خریداری  شده بودند و قصد انتقال به مرکز کشور داشتند، مطلع و با اجرای طرح مها خودرو  توقیف و در این رابطه سه نفر دستگیر شدند.

انتهای پیام/ عکس و خبر از منیژه نوروزی
 
 
کشف ۲۴۵ دستگاه استخراج ارز دیجیتال در رفسنجان

منبع:آرمـان
? کشف ۲۴۵ دستگاه استخراج ارز دیجیتال در رفسنجان