کشف ۱۷ مورد سرقت طلاجات به ارزش ۱۰۰ میلیارد ریال در کرمان

رئیس پلیس آگاهی استان کرمان از دستگیری سه سارق فرا استانی و کشف ۱۷ مورد سرقت طلاجات به ارزش بیش از ۱۰۰ میلیارد ریال خبر داد. به گزارش فت فتو به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ یداله حسن‌پور اظهار داشت: در پی وقوع چندین مورد سرقت طلاجات از چند منزل در سطح شهر کرمان، […]

رئیس پلیس آگاهی استان کرمان از دستگیری سه سارق فرا استانی و کشف ۱۷ مورد سرقت طلاجات به ارزش بیش از ۱۰۰ میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش فت فتو به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ یداله حسن‌پور اظهار داشت: در پی وقوع چندین مورد سرقت طلاجات از چند منزل در سطح شهر کرمان، کارآگاهان پلیس آگاهی در روند پی جویی های پلیسی برای کشف این سرقت‌ها به اطلاعاتی در رابطه با دست داشتن پنج متهم سابقه دار در این سرقت‌ها دست پیدا کردند.

وی افزود: در این رابطه کارآگاهان با انجام اقدامات اطلاعاتی هویت متهمان مورد نظر که همگی اهل یکی از استان‌های غرب کشور بودند را شناسایی و با رصد اطلاعاتی موفق شدند سهه نفر از آنان را با اخذ نیابت قضائی و طی چند عملیات غافگیرانه در شهر اصفهان دستگیر کنند.

رئیس پلیس آگاهی استان کرمان تصریح کرد: این سه متهم که در تدارک انجام سرقت طلاجات از چند منزل در نقاطی از این استان مرکزی بودند در مواجهه با شواهد و مدارک موجود به ۱۷ فقره سرقت طلاجات منزل در شهر کرمان به ارزش بیش از ۱۰۰ میلیارد ریال اعتراف کردند. پیگیری‌های لازم جهت بازگرداندن طلاجات سرقتی به مالباختگان و دستگیری سایر متهمان مرتبط با این باند ادامه دارد.
کشف ۱۷ مورد سرقت طلاجات به ارزش ۱۰۰ میلیارد ریال در کرمان

منبع: تــابناک
? کشف ۱۷ مورد سرقت طلاجات به ارزش ۱۰۰ میلیارد ریال در کرمان