کشف کلاهبرداری ۳۰ میلیارد ریالی در کرمان

کرمان- فت فتو- رئیس پلیس آگاهی استان کرمان از کشف کلاهبرداری و فروش ملک غیر به ارزش ۳۰ میلیارد ریال خبر داد. به گزارش روز شنبه فت فتو به نقل از  پایگاه خبری پلیس، سرهنگ یدالله حسن پور افزود: کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی استان در پی شکایت یکی از همشهریان […]

کرمان- فت فتو- رئیس پلیس آگاهی استان کرمان از کشف کلاهبرداری و فروش ملک غیر به ارزش ۳۰ میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش روز شنبه فت فتو به نقل از  پایگاه خبری پلیس، سرهنگ یدالله حسن پور افزود: کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی استان در پی شکایت یکی از همشهریان مبنی بر کلاهبرداری و فروش ملک غیر به وی در شهرستان کرمان، بررسی موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی بیان کرد: با تلاش شبانه روزی و اقدامات فنی، ماموران پس از شناسایی متهم و با هماهنگی مقام قضائی، در عملیاتی غافلگیرانه و ضربتی این فرد را دستگیر کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان با اشاره به اینکه متهم از افراد سابقه دار در امر جعل، کلاهبرداری و فروش مال غیر بوده و طی سنوات گذشته چندین مرحله به اتهام مشابه توسط پلیس آگاهی دستگیر و روانه زندان شده است،عنوان داشت: وی در بازجویی های پلیسی به کلاهبرداری و فروش یک قطعه زمین به متراژ ۵۰۰ مترمربع واقع در شهر کرمان به مبلغ ۳۰ میلیارد ریال که متعلق به فرد دیگری بوده ، اعتراف کرد.

این مقام انتظامی از شهروندان خواست هنگام معامله املاک تا اطمینان کامل از مالکیت طرف مقابل از تنظیم هر گونه قرار داد و پرداخت وجه اکیدا خودداری کنند.
کشف کلاهبرداری ۳۰ میلیارد ریالی در کرمان

منبع:ایرنـا
? کشف کلاهبرداری ۳۰ میلیارد ریالی در کرمان