کشف بیش از یک تن مرفین در کرمان

عبدالرضا ناظری فرمانده انتظامی استان افزود: طی اقدام اطلاعاتی و عملیاتی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمان یک تن و ۲۴ کیلو گرم مرفین جاساز شده از یک دستگاه تریلر کشف و یک قاچاقچی دستگیر شد. به گزارش “فت فتو” عبدالرضا ناظری  فرمانده انتظامی استان افزود: در راستای مقابله با قاچاقچیان مواد مخدر و […]

عبدالرضا ناظری فرمانده انتظامی استان افزود: طی اقدام اطلاعاتی و عملیاتی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمان یک تن و ۲۴ کیلو گرم مرفین جاساز شده از یک دستگاه تریلر کشف و یک قاچاقچی دستگیر شد.

به گزارش “فت فتو” عبدالرضا ناظری  فرمانده انتظامی استان افزود: در راستای مقابله با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ همکارانم در پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با انجام اقدامات اطلاعاتی از قصد قاچاقچیان برای انتقال یک محموله سنگین  مواد مخدر از طریق محور های مواصلاتی این استان  مطلع شدند .

وی افزود: ماموران با هماهنگی قضائی ضمن کنترل محور “بم – کرمان” تریلر حامل مواد را شناسایی و طی یک اقدام عملیاتی با توقیف و بازرسی تخصصی از آن  یک تن و ۲۴ کیلوگرم مرفین را که به طرز ماهرانه ای جاساز شده بود را  کشف و یک قاچاقچی را دستگیر کردند.

 فرمانده انتظامی استان کرمان همچنین با اشاره به تشکیل پرونده و معرفی متهم به مرجع قضائی بیان داشت:  ماموران همچنان برای شناسایی و دستگیری سایر عوامل مرتبط با این پرونده در حال انجام ماموریت هستند.

سردار “عبدالرضا ناظری”  خاطر نشان کرد: تقریبا این محموله یک تنی مرفین با ۱۰ تن تریاک برابری می کند و با کشف این مقدار مواد همکارانم خدمت بزرگی به مردم عزیز استان و کشور انجام دادند.

وی در پایان گفت : از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۹۲ تن انواع مواد مخدر در استان کرمان کشف که با احتاسب این محموله به ۹۳ تن افزایش یافته است و هرگز اجازه نخواهیم داد قاچاقچیان مواد مخدر برای رسیدن به اهداف شوم خود امنیت این مرزو بوم را خدشه دار کنند.
 

انتهای پیام /تاج الدینی
کشف بیش از یک تن مرفین در کرمان

منبع:آرمـان
? کشف بیش از یک تن مرفین در کرمان