کشف بیش از نیم تن حشیش توسط پلیس کرمان -شهرستان بم

فرمانده انتظامی استان کرمان از کشف 524 کیلو و 800 گرم حشیش و 79 کیلو و 600 گرم تریاک در عملیات مشترک پلیس شهرستان‌های بم و کرمان و با همکاری اطلاعاتی پلیس استان سمنان خبر داد. به گزارش فت فتو از کرمان، سردار عبدالرضا ناظری اظهار داشت: در پی انعکاس گزارشی از سوی پلیس استان […]


فرمانده انتظامی استان کرمان از کشف 524 کیلو و 800 گرم حشیش و 79 کیلو و 600 گرم تریاک در عملیات مشترک پلیس شهرستان‌های بم و کرمان و با همکاری اطلاعاتی پلیس استان سمنان خبر داد.

به گزارش فت فتو از کرمان، سردار عبدالرضا ناظری اظهار داشت: در پی انعکاس گزارشی از سوی پلیس استان سمنان به پلیس کرمان مبنی بر دپوی محموله‌های سنگین مواد مخدر در چند منزل مسکونی در محدوده شهر بم، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان‌های بم و کرمان در یک عملیات مشترک وارد عمل شده و موقعیت مکانی منازل مورد نظر را شناسایی کردند.

وی افزود: در این عملیات ضربتی ماموران ضمن هماهنگی با مراجع قضائی در بازرسی از 3 منزل مسکونی در مجموع 524 کیلو و 800 گرم حشیش و 79 کیلو و 600 گرم تریاک کشف و در این رابطه 2 متهم که قصد داشتند این محموله‌ها را به تدریج به دست سایر رابطان خود در دیگر نقاط کشور برسانند دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به دستیابی پلیس به اطلاعات خوبی در رابطه با سایر افراد و قاچاقچیان خرد و کلان مرتبط با این متهمان خاطرنشان کرد: در سایه اشرافیت اطلاعاتی و همکاری مسئولانه شهروندان و همانطور که کار اطلاعاتی پلیس استان سمنان منجر به کشف این محموله سنگین مواد افیونی در استان کرمان شد، سوداگران مرگ و عاملان نابودی نسل جوان باید در هر کجای کشور منتظر ضربات سنگین خادمان نظم و امنیت باشند.

انتهای پیام/۳۳۸۸/ق

کشف بیش از نیم تن حشیش توسط پلیس کرمان

منبع: فــارس
?کشف بیش از نیم تن حشیش توسط پلیس کرمان :اخبار استان کرمان ورزشیشهرستان بم