کسری اعتبار دستگاه‌های اجرایی کرمان با فروش اموال مازاد جبران شود

کرمان – فت فتو – رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمان با اشاره به کسری اعتبارات هزینه‌ای به عنوان دغدغه دستگاه‌های اجرایی این استان گفت: قانون فروش اموال مازاد دستگاه‌های اجرایی را می توان برای تامین کسری این بودجه استفاده کرد. به گزارش فت فتو، جعفر رودری روز سه شنبه در هفتمین نشست شورای توسعه و […]

کرمان – فت فتو – رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمان با اشاره به کسری اعتبارات هزینه‌ای به عنوان دغدغه دستگاه‌های اجرایی این استان گفت: قانون فروش اموال مازاد دستگاه‌های اجرایی را می توان برای تامین کسری این بودجه استفاده کرد.

به گزارش فت فتو، جعفر رودری روز سه شنبه در هفتمین نشست شورای توسعه و برنامه‌ریزی استان کرمان افزود: دستگاه‌های اجرایی در پرداخت برخی از هزینه‌های روزانه خود دچار مشکل هستند.

وی با اشاره به یکهزار و ۷۸۷ میلیارد تومان ابلاغیه بودجه تملک دارایی استان کرمان طی سال‌ جاری ادامه داد: مقرر شد برای تامین هزینه‌های دستگاه‌ها ۱۶۷.۷ میلیارد تومان ملک بفروشیم که تاکنون حدود ۱۱ میلیارد تومان آن محقق شده است.

دبیر شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان کرمان اظهار داشت: اعتبارات هزینه‌ای ۳۳ دستگاه استان کرمان در سال‌جاری حدود ۶۶۲ میلیارد تومان بوده که تا کنون ۴۶۲.۸ میلیارد تومان آن تخصیص یافته است.

وی گفت: همچنین ۱۲۵ میلیارد تومان اعتبار براساس اسناد موافقت‌نامه‌ای کسری داریم که از این میزان حدود ۳۵ میلیارد تومان حق پاداش بازنشستگان و نزدیک به ۱۰ میلیارد تومان مانده مرخصی به دستگاه‌ها ابلاغ شده است.

وی با بیان اینکه یکهزار و ۳۱۲ طرح در قالب منظومه‌های روستایی تاکنون در استان کرمان اجرا شده که سه منظومه آن در شورای برنامه‌ریزی مصوب شد افزود: این استان رتبه چهارم کشور را در جمعیت روستایی دارد و در این زمینه اقداماتی برای رونق اقتصاد و اشتغال روستایی انجام شده است.
کسری اعتبار دستگاه‌های اجرایی کرمان با فروش اموال مازاد جبران شود

منبع: ایـرنا
?کسری اعتبار دستگاه‌های اجرایی کرمان با فروش اموال مازاد جبران شود : اخبار استان کرمان – ورزشی