کرونا امروز در کرمان آرام تر بود

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته، جان ۱۱ کرمانی را گرفت و ۷۰ نفر را در بیمارستان‌ها بستری کرد. به گزارش خبرنگار گروه استان های فت فتو از کرمان، مهدی شفیعی، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان آخرین آمار استان کرمان از وضعیت موارد مثبت بستری و مرگ و میر ناشی از بیماری کووید […]

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته، جان ۱۱ کرمانی را گرفت و ۷۰ نفر را در بیمارستان‌ها بستری کرد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های فت فتو از کرمان، مهدی شفیعی، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان آخرین آمار استان کرمان از وضعیت موارد مثبت بستری و مرگ و میر ناشی از بیماری کووید ۱۹ تا ساعت ۱۵ امروز یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ را اعلام کرد.

او با اشاره به اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته ۷۰ مورد جدید بر اثر کرونا در بیمارستان‌های استان کرمان بستری شدند، گفت: از این تعداد، ۲۹ مورد در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، یک مورد در حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، ۱۷ مورد در حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، ۸ مورد در حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم و ۱۵ مورد در حوزه دانشکده علوم پزشکی سیرجان هستند.

شفیعی با اشاره به اینکه هم اکنون موارد مثبت بستری کرونا در سطح دانشگاه‌های علوم پزشکی استان کرمان، ۶۸۶ نفر، شامل: ۳۸۵ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، ۲۷ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، ۹۸ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، ۶۱ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم و ۱۱۵ نفر در حوزه دانشکده علوم پزشکی سیرجان بستری هستند، بیان کرد: تعداد کل موارد بستری مثبت کرونا در استان کرمان از ابتدا تاکنون به ۳۷ هزار و ۸۸۱ نفر رسیده است.

او تعداد فوتی‌های قطعی به علت ابتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته را ۱۱ نفر، شامل: ۶ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، ۲ نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، یک نفر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم و یک نفر در حوزه دانشکده علوم پزشکی سیرجان اعلام کرد.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با اشاره به اینکه سن فوتی‌های کرونا طی شبانه روز گذشته  ۸۷ ،۸۶، ۸۴ ،۷۸، ۷۴ ،۷۰ ،۶۳ ،۶۰ ،۶۰ ،۵۷ و ۳۴ بوده است، آمار مجموع جان باختگان قطعی ابتلا به کرونا در استان کرمان را از ابتدا تاکنون، ۴ هزار و ۴۹۷ نفر عنوان کرد.

او در بخش دیگری از سخنان خود به میزان تزریق واکسن کرونا در استان کرمان پرداخت و افزود: از ابتدا تا ساعت  ۱۵ امروز یکشنبه ۲۱ شهریور، میزان واکسن تزریق شده در نوبت اول، ۸۷۸ هزار و ۷۵۷ دُز و واکسن تزریق شده در نوبت دوم، ۴۷۴ هزار و ۱۴۸ دُز بوده است.

انتهای پیام/ م
کرونا امروز در کرمان آرام تر بود

منبع:باشــگاه خبرنگاران
? کرونا امروز در کرمان آرام تر بود