کرمان وارد دوران تحول شد

فت فتو/کرمان رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: پروژه صاروج آغازی در اجرای پروژه های بزرگ در کرمان خواهد بود و طرح های بلند مدت با چشم انداز بیش از ۵۰ سال تدوین و اجرا می شود. “محمدرضا پورابراهیمی” بعد از ظهر امروز ۲۲ آبان ماه در آیین افتتاح پارکینگ هوشمند جنوب شرق کشور […]

فت فتو/کرمان رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: پروژه صاروج آغازی در اجرای پروژه های بزرگ در کرمان خواهد بود و طرح های بلند مدت با چشم انداز بیش از ۵۰ سال تدوین و اجرا می شود.

“محمدرضا پورابراهیمی” بعد از ظهر امروز ۲۲ آبان ماه در آیین افتتاح پارکینگ هوشمند جنوب شرق کشور گفت: صاروج یکی از پروژه های پیچیده بود و اگر حمایت رییس دادگستری استان نبود، این پروژه به نتیجه نمی رسید.

وی بیان کرد: هر یک دلار از منابع خارجی جذب شود، می توانیم سرمایه گذاران خارجی را جذب کنیم و این آغاز حرکت های ما در کرمان است.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس با بیان اینکه کرمان پس از شهادت از سردار سلیمانی همان کرمان قدیمی نیست، تصریح کرد: کرمان پایتخت مقاومت است و باید زیرساخت شهری را تقویت کنیم.

وی با اشاره به اینکه شهر کرمان حتما آینده ای درخشان خواهد داشت، اظهار کرد: کرمان در ابعاد فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و عمران شهری پیشرفت چشم گیری خواهد داشت.

پورابراهیمی گفت: این آغازی در اجرای پروژه های بزرگ در کرمان خواهد بود و طرح های بلند مدت با چشم انداز بیش از ۵۰ سال تدوین و اجرا شود.

به گزارش فت فتو، “یداله موحد” رییس کل دادگستری استان کرمان نیز در این آیین گفت: امروز بخشی از پروژه صاروج به بهره برداری می رسد.

وی ادامه داد: گودال خشت مال ها به یک معضل جدی شهر کرمان تبدیل و یکی از مراکز پر مفسده شهر بود.

رییس کل دادگستری از علت مداخله دادگستری در اجرای پروژه سخن به میان آورد و گفت: تملک اراضی برخلاف قوانین بود که با مذاکرات مشکلات را رفع کردیم.

وی تجمیع پلاک ها را یکی دیگر از مشکلات دانست و بیان کرد: باید همه برای آبادانی و توسعه کرمان همت کنند و آنجا که منافع عمومی و توسعه استان کرمان را تامین می کند، دستگاه قضا همکاری لازم را خواهد داشت.

انتهای پیام
کرمان وارد دوران تحول شد

منبع:ایـسنا
? کرمان وارد دوران تحول شد