کرمان نایب‌قهرمان مسابقات پارادومیدانی کشور شد

مهدی نخعی مشاور ارشد مدیر کل بهزیستی و رییس هیات ورزشهای جانبازان و معلولین استان کرمان گفت: تیم پارا دو میدانی مردان استان کرمان به مقام نایب قهرمانی کشور دست یافت. به گزارش “فت فتو” مهدی نخعی مشاور ارشد مدیر کل بهزیستی و رییس هیات ورزشهای جانبازان و معلولین استان کرمان با اعلام این مطلب […]

مهدی نخعی مشاور ارشد مدیر کل بهزیستی و رییس هیات ورزشهای جانبازان و معلولین استان کرمان گفت: تیم پارا دو میدانی مردان استان کرمان به مقام نایب قهرمانی کشور دست یافت.

به گزارش “فت فتو” مهدی نخعی مشاور ارشد مدیر کل بهزیستی و رییس هیات ورزشهای جانبازان و معلولین استان کرمان با اعلام این مطلب گفت : سی و پنجمین دوره رقابت های قهرمانی کشور پارادو و میدانی در بخش مردان گرامیداشت هفته بسیج که از صبح یکشنبه بیست و سوم آبان ماه در مجموعه آفتاب انقلاب تهران  آغاز شده بود با نایب قهرمانی کرمان به کار خود پایان داد.

وی افزود : تیم کرمان با کسب سه مدال طلا، یک نقره، یک برنز موفق به کسب این عنوان شد.

نخعی اذعان داشت : در بخش مردان این رقابت‌ها که ۱۲۹ ورزشکار در آن شرکت داشتند، اکبر احمدی، سعید افروز و مجتبی خلیلی به مدال طلا دست یافتند. ضمن اینکه علی‌اصغر ابارقی مدال نقره و جواد سیدی موفق به کسب جایگاه سوم و مدال برنزشد. وی افزود :  سجاد دهقان و رضا رستمی دیگر ورزشکاران کرمانی این مسابقات بودند که در مجموع با کسب 26 امتیاز و فقط یک امتیاز کمتر از تیم لرستان به مقام نایب قهرمانی کشور دست یافتند.

رییس هیات ورزشهای جانبازان و معلولین استان کرمان با اشاره به اینکه سید مهدی شاهرخی مربی‌گری این تیم را بر عهده داشت گفت : تیم پارا دو میدانی زنان نیز در حال برگزاری مسابقات می باشند که نتایج آن نیز به اطلاع مردم عزیز خواهد رسید.

انتهای پیام/تاج الدینی
کرمان نایب‌قهرمان مسابقات پارادومیدانی کشور شد

منبع:آرمـان
? کرمان نایب‌قهرمان مسابقات پارادومیدانی کشور شد