کرمان را از بلاتکلیفی نجات دهید

معاون امور جوانان حزب وحدت ملی استان گفت: بعد از انتخابات ریاست جمهوری با عدم تغییر مدیران کارکنان دستگاه‌ها در حالت بلاتکلیفی به سر می‌برند. حمید شیردل در جلسه حزب وحدت ملی استان کرمان بیان داشت: از کارکنانی که با آن ها در ارتباط هستیم، مطلع شده ایم که در ادارات و دستگاههای دولتی بی […]

معاون امور جوانان حزب وحدت ملی استان گفت: بعد از انتخابات ریاست جمهوری با عدم تغییر مدیران کارکنان دستگاه‌ها در حالت بلاتکلیفی به سر می‌برند.

حمید شیردل در جلسه حزب وحدت ملی استان کرمان بیان داشت: از کارکنانی که با آن ها در ارتباط هستیم، مطلع شده ایم که در ادارات و دستگاههای دولتی بی تفاوتی و انفعال در بین مدیران و کارکنان حاکم است.

او اظهار داشت: حتی شنیده ایم که در ادارات آموزش و پرورش اکثر کارکنان و کارشناسان ابلاغ کادر اموزشی و اداری مدرسه را گرفته و یک کارمند به دلیل نبودن همکارش چند پست را بطور همزمان می چرخاند.

معاون حزب وحدت ملی با اشاره به اینکه این بلاتکلیفی موج نارضایتی در نیروهای انقلابی و مردم را به دنبال داشته است، افزود: نیروهای انقلابی عنوان می کنند در دولت قبل مردم نسبت به نظام بی اعتماد شده اند و منتظر تغییر و تحول هستند و اکنون که نگاه می کنند می بینند همان مدیران و سیاست های قبلی بر استان حاکم‌است، ناامیدی و یاس از تغییر و بهبودی وضعیت استان را احساس می کنند.

شیردل حضور سردار وحیدی در دولت دکتر رئیسی را یکی از چالش های دولت جدید دانست و گفت: به نظر می رسد، حضور دکتر وحیدی و ارتباطات و مناسبت هایی که قبلا با مدیران دولت حسن روحانی داشته جلوی تغییر مدیران را گرفته که مطمینا اگر دولت دکتر رئیسی در آینده با همین وضع به جلو برود، با چالش های جدی تر روبرو خواهد شد و همین مدیران و حامیان دولت حسن روحانی به ریش دولت جدید میخندند که بفرمایید ببینید این دولت هم نتوانست کاری بکند و ما تحریمم و کسی نمی تواند کاری بکند و مجددا همه ی مسایل کشور را به برجام و موفقیت در برجام ربط می دهند.

این فعال سیاسی در استان کرمان خاطر نشان ساخت: برخی مدیران از دولت قبل قریب به ۸ سال مقداری کمتر و بیشتر بر راس امور دستگاهها هستند، و دیگر تحول و کارآمدی را از آنان توقع نمی رود و هر چه داشته اند در این سال ها رو کرده اند.

شیردل تصریح کرد: استاندار فعلی کرمان به دلایل سیاسی و هم جناح بودن با مدیران و رودربایستی که با آنان دارد، دست به تغییر آنها نزده و گمان نمی رود تغییر چشمگیری را ببینیم زیرا خودش نسبت به تثبیت جایگاهش مطمین نیست و قطعا نمی خواهد دوستان سیاسی خود را آزرده کند و از طرفی تا کنون نشان داده در انتصابات شایستگی ها مد نظر نبوده و نظر افرادی که به دنبال تثبیتش هستند بیشتر اعمال شده است.

معاون امور جوانان حزب وحدت ملی استان از گروه‌های انقلابی، ارزشی، اصولگرایی و رسانه ها خواست: با ایجاد موج مطالبه گری در رسانه ها صدای مردم را نسبت به تغییر استاندار کرمان به هیات دولت و شخص رئیس جمهور رسانده تا استاندار قوی، تحول خواه و کارآمد و جهادی در استان بر مسند کار نشنید و استان را تکانی بخورد تا از پله های آخر ارزیابی ها به سمت جایگاههای بالا با پیشرفت در شاخص ها حرکت کند.
کرمان را از بلاتکلیفی نجات دهید

منبع:یـزدان کـرمان
? کرمان را از بلاتکلیفی نجات دهید