کرمانی ها آخر هفته سردی دارند/ احتمال بارش برف در ارتفاعات

فت فتو/کرمان رییس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان با بیان اینکه بارش برف در ارتفاعات در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه دور از انتظار نیست، اظهار کرد: از اواخر هفته جاری دمای هوا کاهش محسوسی خواهد داشت. “حمیده حبیبی” در گفت و گو با فت فتو، درباره وضعیت جوی استان کرمان گفت: امروز( […]

فت فتو/کرمان رییس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان با بیان اینکه بارش برف در ارتفاعات در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه دور از انتظار نیست، اظهار کرد: از اواخر هفته جاری دمای هوا کاهش محسوسی خواهد داشت.

“حمیده حبیبی” در گفت و گو با فت فتو، درباره وضعیت جوی استان کرمان گفت: امروز( ۲۳ آبان) و فردا در مناطق شرق و جنوب شرق استان وزش باد نسبتا شدید همراه با خیزش گرد و غبار را شاهد هستیم. کاهش کیفیت هوا و افزایش غلظت غبار در مناطق جنوب شرقی خصوصا در مناطقی همچون فهرج، ریگان و زهکلوت دور از انتظار نیست و در سایر مناطق استان جوی پایدار حاکم خواهد بود.

وی افزایش ابر در برخی نقاط استان در روزهای آینده را دور از انتظار ندانست و بیان کرد: روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری شاهد ناپایداری جوی به صورت افزایش ابر و بارش پراکنده خواهیم بود اما شدت بارش های این سامانه کمتر از سامانه چند روز قبل است.

رییس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان با بیان اینکه بارش برف در ارتفاعات در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه دور از انتظار نیست، اظهار کرد: از اواخر هفته دمای هوا کاهش محسوسی خواهد داشت.

انتهای پیام
کرمانی ها آخر هفته سردی دارند/ احتمال بارش برف در ارتفاعات

منبع:ایـسنا
? کرمانی ها آخر هفته سردی دارند/ احتمال بارش برف در ارتفاعات