کرمان، هفتمین استان جوان کشور است

کرمان-فت فتو- استاندار کرمان با بیان اینکه این استان هفتمین استان جوان کشور است، گفت: اقدامات دولت در تقویت دولت الکترونیک به ویژه در حوزه ثبت احوال و احراز هویت قابل تقدیر است. به گزارش فت فتو به نقل از روابط عمومی استانداری کرمان، محمدمهدی فداکار روز سه شنبه در دیدارِ با مدیرکل ثبت احوال […]

کرمان-فت فتو- استاندار کرمان با بیان اینکه این استان هفتمین استان جوان کشور است، گفت: اقدامات دولت در تقویت دولت الکترونیک به ویژه در حوزه ثبت احوال و احراز هویت قابل تقدیر است.

به گزارش فت فتو به نقل از روابط عمومی استانداری کرمان، محمدمهدی فداکار روز سه شنبه در دیدارِ با مدیرکل ثبت احوال استان، کار جدیدی که در زمینه اسناد و مکانیزه شدن شناسنامه ها و شفاف سازی آمار جمعیتی استان انجام شده را مهم دانست و افزود: اهمیت ثبت احوال به دلیل ثبت هویتی است و اقدامات دولت در ایجاد زیرساخت‌ها و تقویت دولت الکترونیک به ویژه در حوزه ثبت و احوال و احراز هویت قابل تقدیر است.

وی با اشاره به تحولات در بخش ارتباطات و زیرساخت‌ها و سرعت در احراز هویت‌ها، بیان داشت: موضوع اتباع و تشکیل هویت و رشد جمعیتی آنها از مساله مهمی برخوردار است که تاکنون ثبت احوال به خوبی از عهده آن برآمده است.

فداکار خاطر نشان کرد: میزان جمعیت جوان و کهنسال استان نیز توسط این اداره ثبت شده و طبق آمار استان کرمان هفتمین استان جوان کشور است.
کرمان، هفتمین استان جوان کشور است

منبع: ایرنـا
? کرمان، هفتمین استان جوان کشور است