کتاب های درسی از بیستم شهریور در مدارس کرمان توزیع می شود

کرمان – فت فتو – مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: کتاب های درسی دانش آموزان این استان در تمام دوره های تحصیلی از بیستم شهریور ماه در مدارس توزیع می شود. به گزارش روز شنبه فت فتو و به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش کرمان، احمد اسکندری نسب با اعلام […]

کرمان – فت فتو – مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: کتاب های درسی دانش آموزان این استان در تمام دوره های تحصیلی از بیستم شهریور ماه در مدارس توزیع می شود.

به گزارش روز شنبه فت فتو و به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش کرمان، احمد اسکندری نسب با اعلام خبر افزود: کتاب های درسی دانش آموزان در تمامی دوره های تحصیلی به شهرستان ها و مناطق این استان ارسال شده و آماده توزیع است.
وی بیان کرد: امسال تمام کتاب ها در مدارس توزیع می شود و هیچ کتابی در کتاب فروشی ها فروخته نخواهد شد.
اسکندری نسب با بیان اینکه تاکنون ۴۲۰ هزار و ۵۶۰ نفر دانش آموز یعنی حدود ۷۹ درصد دانش آموزان  استان کرمان کتاب های درسی خود را به صورت اینترنتی خریداری کرده اند تاکید کرد: سایر دانش آموز در اسرع وقت  نسبت به خرید اینترنتی کتاب های درسی خود اقدام کنند. 
وی افزود: دانش آموزانی که تاکنون کتاب های درسی خود را خریداری نکرده اند تا ۱۵ شهریور مهلت دارند که با ورود به سامانه IRTEXTBOOK.IR به خرید کتاب درسی خود اقدام کنند.
اسکندری نسب گفت: خرید کتاب درسی نیازمند ثبت نام دانش آموزان در سامانه “پادا” و مشخص شدن مدرسه محل تحصیل آنهاست.
کتاب های درسی از بیستم شهریور در مدارس کرمان توزیع می شود

منبع:ایرنـا
? کتاب های درسی از بیستم شهریور در مدارس کرمان توزیع می شود