کاهش چشمگیر فوتی‌های کرونا در کرمان

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۲ بیمار کرونایی در کرمان روانه دیار باقی شدند. به گزارش خبرنگار گروه استان های فت فتو از کرمان ، مهدی شفیعی سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان از مرگ ۲ کرمانی دیگر در اثر ابتلا به ویروس کرونا خبر داد. او با اشاره به اینکه هم اکنون ۴۴۸ نفر به سبب […]

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۲ بیمار کرونایی در کرمان روانه دیار باقی شدند.

به گزارش خبرنگار گروه استان های فت فتو از کرمان ، مهدی شفیعی سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان از مرگ ۲ کرمانی دیگر در اثر ابتلا به ویروس کرونا خبر داد.

او با اشاره به اینکه هم اکنون ۴۴۸ نفر به سبب ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان‌های استان کرمان بستری هستند افزود: در بیمارستان‌های زیرمجموعه دانشگاه علوم پزشکی کرمان ۲۹۰ نفر، زیرمجموعه دانشکده علوم پزشکی سیرجان ۶۵ نفر، زیرمجموعه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت ۵۴ نفر، زیرمجموعه دانشگاه علوم پزشکی بم ۲۴ نفر و در بیمارستان‌های زیرمجموعه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان ۱۵ نفر به سبب ابتلا به ویروس کرونا بستری و تحت مراقبت هستند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان ازبستری شدن ۷۶ مورد جدید مبتلا به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت گذشته خبرداد.

شفیعی تصریح کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون ۴ هزار و ۶۷۸ نفر در اثر ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده اند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان تصریح کرد: از ابتدای شروع واکسیناسیون دراستان کرمان تاکنون یک میلیون و ۲۸۲ هزار ۲۴۶ واکسن در نوبت اول و ۵۸۲ هزار و ۳۸۰ واکسن در نوبت دوم تزریق شده است.

انتهای پیام/س
کاهش چشمگیر فوتی‌های کرونا در کرمان

منبع:باشــگاه خبرنگاران
? کاهش چشمگیر فوتی‌های کرونا در کرمان