کامیون حامل ۱۴۴ حلقه لاستیک قاچاق در کرمان توقیف شد

کرمان – رئیس پلیس امنیت اقتصادی کرمان از توقیف یک دستگاه کامیون و کشف ۱۴۴ حلقه لاستیک قاچاق خودرو به ارزش ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال خبر داد. به گزارش فت فتو به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ حمیدرضا میرحبیبی اظهار داشت: مأموران پلیس امنیت اقتصادی مستقر در ایست بازرسی مرصاد «سه راهی […]

کرمان – رئیس پلیس امنیت اقتصادی کرمان از توقیف یک دستگاه کامیون و کشف ۱۴۴ حلقه لاستیک قاچاق خودرو به ارزش ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال خبر داد.

به گزارش فت فتو به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ حمیدرضا میرحبیبی اظهار داشت: مأموران پلیس امنیت اقتصادی مستقر در ایست بازرسی مرصاد «سه راهی راین» هنگام کنترل خودروهای عبوری، به یک دستگاه کامیون مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی افزود: مأموران پس از بررسی مدارک در بازرسی از این کامیون ۱۴۴ حلقه لاستیک خارجی قاچاق و فاقد هر گونه مجوز قانونی را کشف و در این رابطه یک نفر را دستگیر کردند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان کرمان با اشاره به اینکه برابر نظر کارشناسان ارزش این محموله ۳ میلیارد ۵۰۰ میلیون ریال برآورد شده است، بیان داشت: با تشکیل پرونده در این رابطه متهم برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

سرهنگ میر حبیبی در پایان از مردم خواست: برای کمک به اقتصاد جامعه در صورت اطلاع از این گونه موارد بلافاصله مراتب را از طریق تماس با شماره ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

کد خبر ۵۳۰۸۵۱۸
کامیون حامل ۱۴۴ حلقه لاستیک قاچاق در کرمان توقیف شد

منبع:مــهر
? کامیون حامل ۱۴۴ حلقه لاستیک قاچاق در کرمان توقیف شد