کافی نبودن حجم ترافیک اینترنت در کرمان

مدیر مخابرات منطقه کرمان گفت:حجم ترافیک اینترنتی مصرفی مردم افزایش یافته ، وضعیت کنونی جوابگو نیست و باید سایت اضافه کنیم. به گزارش فت فتو، حسن آذری نصرآباد در نشست خبری گفت:با توجه به کمبود حجم ترافیک اینترنت ما مصوبه قانونی داریم که تمام دستگاه‌های دولتی و موسسات عمومی و غیردولتی باید فضا را برای […]

مدیر مخابرات منطقه کرمان گفت:حجم ترافیک اینترنتی مصرفی مردم افزایش یافته ، وضعیت کنونی جوابگو نیست و باید سایت اضافه کنیم.

به گزارش فت فتو، حسن آذری نصرآباد در نشست خبری گفت:با توجه به کمبود حجم ترافیک اینترنت ما مصوبه قانونی داریم که تمام دستگاه‌های دولتی و موسسات عمومی و غیردولتی باید فضا را برای ایجاد سایت تلفن همراه در اختیار قرار بدهند و مردم نیز باید همکاری کنند.

 

وی با اشاره به نقش رسانه‌ها در شفاف سازی گفت: اطلاع رسانی درست درباره عملکرد، نارسائی‌ها و ترک فعل وموانع شفاف برای مردم، بخش عمده‌ای از مسائل را حل می‌کند.

آذری نصرآبادی افزود:توجه به مخابرات و توسعه ارتباطات و آی سی تی می‌تواند توسعه پایدار در همه زمینه‌ها را به وجود بیاورد و در دنیا سرمایه گذاری کمتر با بهره وری و درآمد بالاتر در دنیا مدنظر است که باید با محوریت آی سی تی باشد و فعالیت‌های با بستر الکترونیک در این زمینه می‌تواند هزینه‌ها را کاهش و سود و فروش را افزایش بدهد.

مدیر مخابرات منطقه کرمان گفت:۱۲ سال است که تعرفه‌های تلفن ثابت گران نشده و در استان کرمان نیاز به تغییر نگاه‌ها داریم و برای کشیدن فیبر نوری همه باید همکاری داشته باشند.
کافی نبودن حجم ترافیک اینترنت در کرمان

منبع: صـداوسیـما مرکز کرمان
? کافی نبودن حجم ترافیک اینترنت در کرمان