پیگیر ارتقاء مجتمع آموزش عالی بم به دانشگاه هستیم

فت فتو/کرمان نماینده مردم شرق استان کرمان در مجلس گفت: در جلسه ای که با وزیر سابق علوم داشته و همچنین پیگیری مسئولان قبلی انشاءالله به زودی از طریق وزیر علوم بحث دانشگاه شدن این مجتمع را پیگیری خواهیم کرد تا به نتیجه برسیم. حجت‌الاسلام”موسی غضنفرآبادی” در حاشیه بازدید از مجتمع آموزش عالی بم اظهار […]

فت فتو/کرمان نماینده مردم شرق استان کرمان در مجلس گفت: در جلسه ای که با وزیر سابق علوم داشته و همچنین پیگیری مسئولان قبلی انشاءالله به زودی از طریق وزیر علوم بحث دانشگاه شدن این مجتمع را پیگیری خواهیم کرد تا به نتیجه برسیم.

حجت‌الاسلام”موسی غضنفرآبادی” در حاشیه بازدید از مجتمع آموزش عالی بم اظهار کرد: مجتمع آموزش عالی بم نسبت به گذشته با توجه به تلاش ها و زحمات مسئولان در وضعیت مناسبی قرار دارد و پیشرفت های خوبی داشته است.

وی افزود: در جلسه ای که با وزیر سابق علوم داشته و همچنین پیگیری مسئولان قبلی انشاءالله به زودی از طریق وزیر علوم بحث دانشگاه شدن این مجتمع را پیگیری خواهیم کرد تا به نتیجه برسیم.

غضنفرآبادی تصریح کرد: یکی از مهمترین شاخص هایی که دانشگاه را برجسته می کند بحث ارتقاء علمی است و ما برای توسعه مجتمع در همه شاخص ها به ویژه در بحث افزایش بودجه تلاش خواهیم کرد. 

به گزارش فت فتو، دکتر”نوراللهی” رییس مجتمع آموزش عالی بم نیز در این بازدید گفت: در حال حاضر مجتمع دارای سه دانشکده مصوب شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم شامل دانشکده فنی و مهندسی، دانشکده ریاضی و محاسبات و دانشکده گردشگری است.

وی با اشاره به فعالیت ۱۴ گروه آموزشی در مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد و تعداد ۱۵۵۰ دانشجو افزود: با توجه به فراهم بودن زیرساخت های لازم امیدواریم با حمایت مسئولان، شاهد ارتقاء مجتمع به دانشگاه باشیم. 

نوراللهی تصریح کرد: مجتمع آموزش عالی بم براساس ظرفیت ها و پتانسیل های اقتصادی، کشاورزی و گردشگری شهرستان اقدام به ایجاد رشته از جمله رشته های جهانگردی و گردشگری، رشته های پایه و فنی و مهندسی کرده و اساس کار خود را بر پایه ظرفیت های شهرستان و استان قرارداده و در این زمینه به تربیت نیروی متخصص و متعهد می پردازد.

انتهای پیام
پیگیر ارتقاء مجتمع آموزش عالی بم به دانشگاه هستیم

منبع:ایـسنا
? پیگیر ارتقاء مجتمع آموزش عالی بم به دانشگاه هستیم