پیگیری و اجرای طرح شفافیت شورا و شهرداری، اولویت شورای شهر پاریز

رئیس شورای اسلامی شهر پاریز پیگیری و اجرای طرح شفافیت شورا و شهرداری شهر پاریز را از اولویت‌های این شورا اعلام کرد. امیر سعادت، در گفت‌وگو با فت فتو در کرمان اظهار کرد: در این دوره از انتخابات شورای شهر پاریز، اعتماد مردم را به اینجانب ارج می‌نهم و خود را مکلف می‌دانم که از […]


رئیس شورای اسلامی شهر پاریز پیگیری و اجرای طرح شفافیت شورا و شهرداری شهر پاریز را از اولویت‌های این شورا اعلام کرد.

امیر سعادت، در گفت‌وگو با فت فتو در کرمان اظهار کرد: در این دوره از انتخابات شورای شهر پاریز، اعتماد مردم را به اینجانب ارج می‌نهم و خود را مکلف می‌دانم که از هرگونه تلاش برای شهری آبادتر کوتاهی نکنم؛ همچنین تمام همت خود را برای برچیدن بساط فساد در پاریز سرافرازمان به‌کار می‌گیریم.

رئیس شورای اسلامی شهر پاریز در پاسخ به اجرایی شدن طرح شفافیت در پاریز گفت: یکی از اهداف دیرینه ما که نسبت به بقیه امور دارای اولویت بسزایی‌ست، اجرای این طرح بوده است؛ زیرا از لوازم مبارزه با مفاسد اقتصادی، رانت و  احقاق شایسته‌سالاری اجرای کامل این طرح است.

وی ادامه داد: شورای شهر پاریز حمایت کامل خود را از طرح شفافیت اعلام کرده و این آمادگی را نیز دارد که به‌طور کامل با کارشناسان، متخصصان و پیشتازان حوزه شفافیت همکاری کرده و در جلسات متعددی موضوع را پیگیری کنیم.

سعادت خاطرنشان کرد: همراهی همیشگی مردم را در عرصه‌های گوناگون قدردانیم بنابراین دستیابی به این مهم، مشارکت و حمایت حداکثری مردم را می‌طلبد.

انتهای پیام/۳۳۸۸/ب

پیگیری و اجرای طرح شفافیت شورا و شهرداری، اولویت شورای شهر پاریز

منبع:فــارس
? پیگیری و اجرای طرح شفافیت شورا و شهرداری، اولویت شورای شهر پاریز